Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2014-09-18
godzina 18:00

AmaterasuBell

Amaterasu Bell

Witaj u Amaterasu Bell,znajdziesz tu prognozę przyszłości, cenne informacje, dobrą radę i dające nadzieję spojrzenie w przyszłość.Jestem...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Karta Paź Mieczy – zapowiada jakieś nieporozumienia, niedomówienia i nieszczerość. Ktoś może ukrywać swoje prawdziwe intencje więc uważaj. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Karta Siła - zapowiada zadowolenie i satysfakcję z obrotu spraw. Załatwisz sprawy, które od dawna się ciągnęły. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Karta Wisielec – zapowiada dzień spokojny i refleksyjny. Taki dzień, kiedy dosłownie nic się nie chce. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Karta 7 Denarów – mówi o dniu w którym możesz zbierać plony wcześniejszych wysiłków. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Karta 3 Pucharów – zapowiada radosny dzień w którym marzenia się realizują. Zacznij w końcu w to wierzyć a wszystko wyda się łatwiejsze. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Karta Sprawiedliwość – dziś zamkniesz jakiś rozdział Twojego życia. Może chodzić o sformalizowanie jakiejś relacji lub rozstanie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Karta 6 Mieczy – dziś możesz wybrać się w dalszą lub bliższą podróż. Możesz też powędrować w głąb siebie i starać się zrozumieć co się aktualnie dzieje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Karta 4 Mieczy – dziś będziesz odpoczywał po stoczonych “bitwach” życiowych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Karta Cesarz – mówi o dniu kiedy czujesz się panem samego siebie i nie targają Tobą żadne wewnętrzne rozterki. Wzbudzasz szacunek otoczenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Karta 8 Denarów – dziś pomyślisz o podnoszeniu swoich kwalifikacji i odbyciu jakiegoś interesującego kursu czy szkolenia. Umysł należy ćwiczyc jak ciało! Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Karta Koło Fortuny – zapowiada dzień niespodzianek. Przygotuj sie zarówno na te miłe jak i te mniej przyjemne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Karta Król Mieczy – sugeruje dzień bardzo intensywnych komunikacji i pertraktacji. Możesz też poczuć się jak nauczyciel, który musi coś wytłumaczyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię żeńskie:

Małgorzata

Małgorzata to osoba bardzo wrażliwa, subtelna, kobieca....

Czytaj więcej

Losowy sen:

Budyń

niepowodzenie w interesach, małe zyski. Młodej kobiecie...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Abażur"

śnić o nim - osiągniesz znaczne zyski. Jedwabny - masz dobre pomysły. Papierowy - odnajdziesz zagubiony przedmiot Szklany - długie i szczęśliwe życie.

Losowe sny

Smażyć

zaproszenie na biesiadę.

Czytaj więcej

Rabować

nie będziesz z siebie...

Czytaj więcej

Sarna

widziana zapowiada szczęście...

Czytaj więcej

Cegła

spadająca - czeka cię...

Czytaj więcej

Protokół

grożą ci nieprzyjemności do...

Czytaj więcej

Opóźnić

niedbalstwo szkodzi ci.

Czytaj więcej

Barszcz czerwony

uważaj bo w szale radości...

Czytaj więcej

Rąbać mięso

nie wyciągaj pochopnych...

Czytaj więcej

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Córa Słońca

Witam cieplutko kochani,Moją pasją od dziecka jest Tarot. To dar pokoleniowy. Dalej karty klasyczne, cygańskie, anielskie, wahadło, runy...praca z energią. Interpretuję również sny, wykonuję rytuały magiczne, oczyszczanie z klątw czy magię miłości. Jakże często mamy...
ZAJĘTY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik Kamera

Nadija

Witam Cię w moim świecie, jeśli czytasz ten tekst znaczy, że szukasz rozwiązania swoich problemów. Jeśli tylko zechcesz pomogę Ci.Moje karty potrafią wskazać odpowiednią drogę. Wystarczy zadać im pytanie. Ale pamiętaj karty to drogowskaz a nie wyrocznia.Moimi pomocnikami...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Salonik Kamera Chat Callback 700 Imprezy
1 2 3 4 5