Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Uważaj na wszelkie sytuacje sprzyjające wystąpieniu przeziębień i grypie. Twój organizm będzie dziś osłabiony i z łatwością odczujesz wpływ wszelkich jesiennych infekcji. Pomyśl o zaopatrzeniu się w cytrynę i czosnek stanowiące naturalny antybiotyk. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Ile to już raz powtarzałeś sobie chcę, muszę, mam zamiar. No właśnie! To już pora słowa zamienić w czyny. Te kilka centymetrów i kilogramów ciała same nie odejdą nawet jeśli często będziesz wizualizować swoją sylwetkę jako idealną. Początek miesiąca to dobry czas na zaplanowanie zmian. Aby jednak na planach nie poprzestać kup np. karnet na siłownie i namów znajomych, którzy także wspominali o podobnych planach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dzień upływać Ci będzie w błogim lenistwie i nawet obowiązki w pracy nie zdołają tego błogostanu zmienić. Będziesz bujać w obłokach, ale pamiętaj że czas przyjemności nie może trwać wiecznie i należy pilnować terminów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Początek miesiąca to dobry czas, by zorganizować swój kalendarz rezerwując czas także na ćwiczenia. Pomyśl, że brak ruchu to nie tylko sylwetka odbiegająca od upragnionej, ale i słaba kondycja. Bóle pleców to nie tylko metryka, ale i brak dbania o zdrowy tryb życia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Możesz dziś czuć się postawiony pod murem względem nacisku na podejmowanie ważnych decyzji. Jeśli jednak czujesz, że nie Jesteś na siłach, aby podjąć pewną decyzje to poproś o dodatkowy czas. Jeden dzień może być wystarczający na to, by upewnić się w swym stanowisku i odpowiednio pokierować sprawą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Kiedy ostatni raz interesowałeś się życiem swoich bliskich? No właśnie, mogą więc czuć się przez Ciebie zaniedbani. To dobry dzień, aby wykonać choćby krótki telefon w tym celu. Pamiętaj, że nie samą pracą i obowiązkami żyje człowiek. Poza tym to inni ludzie nadają życiu sens. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Możesz liczyć na propozycję ciekawego projektu. Nie obawiaj się podjąć nowego zadania. To Twój czas. Nie brakuje Ci umiejętności tylko wiary we wlasne możliwości. Kiedy Ty się zastanawiasz inni próbują odebrać Ci ciekawą szansę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Pamiętaj, że we wszystkim trzeba znać umiar a Twoja empatia względem spraw innych ludzi nie może przysłonić Ci własnych. Naucz się bycia asertywnym oraz nie uciekaj od własnych problemów ratując innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Przyda Ci się dzisiaj sporo cech dyplomaty. Nie pozwól sobie na wdawanie się w zbędne dyskusje i zaczepki w pracy ponieważ masz zbyt wiele obowiązków, aby tracić czas na nieważne dyskusje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Wyjdź z cienia własnych marzeń. Pamiętaj, że Twoje plany nie mogą się spełnić bez Twojego udziału. Nic co ważne nie przychodzi nam z łatwością, ale to nie powód, aby rezygnować z tego co tak ważne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Możesz dziś odczuć, że Twoim życiem kieruje chaos. Jest to przejściowy stan ducha, ale będący jednocześnie sporą przestrogą przed tym co Ci grozi. Przestań więc działać po omacku i ustal priorytety ponieważ doba ma tylko 24 godziny i zamiast działać bez namysłu, podejdź do planów racjonalnie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Możesz dziś dość mocno odczuć, że czas ucieka Ci przez palce. To prawda, ale pamiętaj, że żyjesz tu i teraz. Nigdy nie masz pewności co Cię spotka jutro i na jak długo jest nam dane to co tak cenimy. Doceń więc to co masz i naucz się cieszyć chwilą zamiast w nieskończoność wypatrując tego co nadejdzie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię męskie:

Seweryn

Jest osobą godną zaufania i cierpliwą. Jeśli wytyczy sobie...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Gołąb

popełniona niesprawiedliwość, latający - nowe wiadomości...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Abażur"

śnić o nim - osiągniesz znaczne zyski. Jedwabny - masz dobre pomysły. Papierowy - odnajdziesz zagubiony przedmiot Szklany - długie i szczęśliwe życie.

Losowe sny

Pakiet

otrzymać - ważna wiadomość -...

Czytaj więcej

Pijany

majątek twój wzrasta - być -...

Czytaj więcej

Audiencja (u przełożonego)

zmiana na korzyść stanowiska.

Czytaj więcej

Kląć

popełnić niegodny czyn...

Czytaj więcej

Rozedrzeć coś

Niewierność przyjaciela lub...

Czytaj więcej

Ujrzeć coś nowego

radość postęp w naukach.

Czytaj więcej

Szafir

widzieć lub mieć go w...

Czytaj więcej

Plac

wielki plac w mieście...

Czytaj więcej

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Wróżbita Robert Kowis

Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 15-roku.Jestem wróżbitą,który ma ogromną pasję pomagać ludziom! Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś we właściwym miejscu!Chciałbym poprowadzić Cię w dobrym kierunku wzdłuż ścieżki...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA

Wróżbita Soleil

Witaj, jeżeli do mnie trafiłeś to znaczy, że potrzebujesz mojej pomocy...Posługuję się pseudonimem Soleil ( franc. Słońce), ponieważ chciałbym, aby po każdym moim kontakcie z klientem w jego duszy pojawiło się światło nadziei, możliwości do pokonania przeciwności losu . Pracę z...
WOLNY
Monk_tv
NOWY
PROMOCJA
1 2 3 4 5