Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Pojawiają się trudne do zarobienia pieniądze. W miłości odczucia platonicznego uczucia. W tym dniu wszelkie podjęte decyzje będą pomyślnością na przyszłość. Praca - dzień jak co dzień, ale zaskoczy cię decyzja szefa. Uczucia - kłótnie, niepotrzebne słowa. Uczucie smutku. Zdrowie - pomyśl o najważniejszym narządzie - sercu. Wibracja czakr - obudź czakrę podstawy, wyhamuj czakrę splotu słonecznego. Na co warto uważać - na złe słowa. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzień idealny na miłość, uczucia. Jednak zalecam powściągliwość i więcej dojrzałości. Będą małe problemy, plotki, ale nie są w stanie przeszkodzić uczuciom. Mężczyźni w tym dniu za mało myślą o uczuciach czystej miłości. Gotowi kochać płomiennie, ale bez głębszego uczucia. Uczucia - świetny dzień na randkę, spotkanie z przyjaciółmi. Zdrowie - dokuczają nogi, bóle mięśniowa. Wibracja czakr - w tym dniu uruchommy czakrę trzeciego oka. Medytacja. Na co warto uważać - nie wchodźmy w niepotrzebne plotkowanie o znajomych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Początek dnia w sferze uczuć nieprzyjemny. Popołudniu i wieczorem chmury gradowe odpłyną. Pieniądze za bardzo nas dzisiaj nie lubię. Za dużo wydajemy. Zastanówmy się nad własnym kontem. Uczucia - osoba najbliższa nas zrani. Zdrowie - dzisiaj fizycznie czujemy się wyśmienicie. Wibracja czakr - wyrównanie wszystkich czakr. Na co warto uważać - koniecznie rodzinne spotkanie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Trzeba odpocząć. Najlepiej w pojedynkę, co pozwoli też zebrać myśli. Nie dajcie dzisiaj sobie również, zakłócać Waszego spokoju. Praca - pracowity dzień. Uczucia - jeżeli szukamy partnera to pojawi się dzisiaj. Zdrowie - przemęczenie układu kostnego. Stopy i kolana odmówią posłuszeństwa. Wibracja czaky - czakry głowy podpowiedzą rozsądną decyzje. Na co warto uważać - na stałe związki. Dzisiaj jest dzień rozstań. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) wietny dzień na odwiedziny galerii obrazów. Dzisiaj możesz odkryć w sobie zdolności pisarskie. Zacznij pisać pamiętnik, albo książkę kucharską. Twoje pomysły będą bardzo nowatorskie, sam siebie zaskoczysz. Energii nie zabraknie. Praca - korzystny zawodowy dzień. Uczucia - wspaniały dzień. Zdrowie - bóle brzucha. Wibracja czakr - trochę czakra splotu za bardzo się kręci. Na co warto uważać - na płomienną miłość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Jedyny wydatek luksusowy, to gra w gry losowe. Od piątku zaczyna się tydzień gromadzenia, oszczędzania pieniędzy. Musisz wcielić, stanowcze postanowienie wyjazdu. Potrzebujesz odpoczynku. Praca - trochę zaczyna być udręką. Czujesz pod skóra zbliżające się nowe zaskakujące sytuacje. Potrzeba siły. Uczucia - ciągle nie układają się po twojej myśli. Zdrowie - ostatnio dokucza serce. Problemy z trawieniem. Wibracja czakr - czakra podstawy ma wsteczny obrót. Na co warto uważać - pracodawca zleci nowe zadania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Miłe niespodzianki. Od przyjaciół otrzymasz prezent. W pracy same pochwały i dodatkowa premia. Praca - dzisiaj szaleństwo przyjemnych zdarzeń. Uczucia - zwykły szary dzień. Zdrowie - zadbaj o zdrowie. Zrób badania, może dobra dieta. Wibracja czakr - wszystko nie tak. Głowa pobolewa. Na co warto uważać - na spotkanie z najbliższym partnerem. Może zaskoczyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) To nie okres na rozrzutność. Zaplanuj podróż wakacyjną perfekcyjnie. Teraz jest wyśmienity okres na takie plany. Dobrze uporządkowany dzień otworzy inną perspektywę. Praca - wola walki Cię rozpiera, to pozytywne uczucie. Uczucia - będziesz uparty w miłosnych decyzjach. Zdrowie – super witalność. Wibracja czakr - uspokój czakrę podstawy i splotu słonecznego. Na co warto uważać - możesz liczyć na ciekawe wydarzenia zawodowe. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dzisiaj masz czysty umysł. Głowa pełna myśli. Pomysłów również ci nie brakuje. Każdy pomysł możesz obrócić w profity finansowe. Dzień świetny na zagranie w lotto. Twoje dzisiejsze numery to 21, 43, 27. Praca - działasz trochę chaotycznie, jednak gwiazdy ci sprzyjają. Uczucia - miłe towarzystwo. Zdrowie - zwróci uwagę na sprawy kondycji. Poranna gimnastyka. Wibracja czakr – opanuj czakrę podstawy. Na co warto uważać - na nachalnego przyjaciela. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Nie zawiedź dzisiaj najbliższych. To co obiecujesz dzisiaj musisz spełnić. W pracy przyszedł czas by przestać odkładać pomysły na później. Zrealizuj wszystkie plany zawodowe. Praca - ruszaj do dzieła bardzo ostro. Uczucia - spokojny wieczór, dla niektórych będzie romantyczny. Zdrowie - najlepszy okres na rozpoczęcie oczyszczania organizmu. Wibracja czakr – zwróć uwagę na czakrę sakralną. Na co warto uważać - dokładnie wykonuj dzisiaj polecenia szefa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dzisiejszy dzień to zmagania z odczuciami materialnymi. Nie odkładaj spraw na jutro. Przewodnie hasło na dzisiaj to - do przodu pomimo wszelkim trudnością. Praca - ciężki dzień, ale to nie może pohamować twoich czynów. Uczucia - niestety nie będzie większych uniesień. Tylko fizyczność. Zdrowie - ciśnienie skoczy. Wibracja czakr - czakra podstawy wiruje za bardzo. Na co warto uważać - na wydawanie pieniędzy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dzień trudny. Jeżeli jesteś kobietą to dokładnie zastanów się nad swoją przyszłością. Dla mężczyzn to dzień zamknięcia. Trzeba usiąść i napić się zimnego napoju z kolegami. Praca - dynamizm decyzji. Trzeba skończyć z bałaganem. Teraz nadszedł czas prawdy. Uczucia - bałagan i zamyślenie. Dzień stagnacji i rozstań. Zdrowie - zwróć uwagę na okolice nerek. Wibracja czakr - uruchom czakre krtani. Na co warto uważać - nie działaj pochopnie. Wszystko dokładnie przemyśl. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię żeńskie:

Lucyna

Lucyna to urodzona optymistka. Potrafi cieszyć się z...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Wiśnie

jedzenie ich to wróżba niezrealizowania marzeń, zbieranie -...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Abażur"

śnić o nim - osiągniesz znaczne zyski. Jedwabny - masz dobre pomysły. Papierowy - odnajdziesz zagubiony przedmiot Szklany - długie i szczęśliwe życie.

Losowe sny

Aloes

pogodzisz się z dawnym...

Czytaj więcej

Imbir

dla chorego - Poprawę zdrowia...

Czytaj więcej

Olej lniany

przyjaciele ułatwią ci...

Czytaj więcej

Inwentarz

pewna przyszłość lub...

Czytaj więcej

Parter

mieszkanie na parterze...

Czytaj więcej

Opale

szczęśliwy romans.

Czytaj więcej

Ogolony być

bardzo niemiłe straty.

Czytaj więcej

Mikroport

możesz już spokojnie mówić o...

Czytaj więcej

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Elixir

Witaj Wędrowcze!PROMOCJA SMS TYLKO 2,46 ZŁ!!! TELEFON 2,58 ZŁ, SZYBKI i NIEDROGI CHAT-POLECAM!!!Zapraszam do pisania i telefonowania!Zapraszam do mojego Świata Wróżb! Moje przepowiednie to wysoka SPRAWDZALNOŚĆ oraz fachowość.Nie wyjdziesz ode mnie bez rozwiązania Twojego...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA

Krzysztof Zgadzaj

Krzysztof Zgadzaj jest tarocistą, intuicjonistą oraz terapeutą Reiki. Jego wielką pasją jest szeroko pojęta pomoc dla innych, dlatego też zajmuje się energoterapią, doradztwem życiowym oraz przepowiadaniem przyszłości. W pracy posługuje się kartami Tarota, runami, kartami mocy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat 700 Kamera Chat Callback Imprezy Salonik
1 2 3 4 5