Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Możesz czuć się dziś albo całkowicie pozbawiony energii, albo wręcz przeciwnie – żądny działania za wszelką cenę, niemal po trupach. Jednak ktoś przypomni Ci, że każdy może mieć nieco inny system wartości i przekonań. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Dziś mogą dać znać o sobie błędy dietetyczne ostatnich dni. Możesz też mieć kiepski nastrój i czuć się zmęczony. Ten nastrój minie do jutra. Warto jednak przyjrzeć się priorytetom. Ty powinieneś być dla Siebie najważniejszy. Jeśli Ty jesteś w kiepskiej kondycji, to udziela się to także najbliższym i niekorzystnie odbija na wypełnianiu obowiązków zawodowych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Albo dziś okaże się, że trzeba gdzieś nagle jechać, na gwałt i do pożaru :), albo spodziewajcie się niezwykłych wieści z daleka, niezapowiedzianych gości, wizyt, zaproszeń itp. Gwarantowana doskonała zabawa, ale urok chwili minie szybciej, niż mgnienie oka. Carpe diem! Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Lubisz takie dni jak dzisiejszy. Jeśli jesteś w pracy, to wycyzelujesz wszystko i dopniesz na ostatni guzik. Jeśli jesteś na urlopie – będziesz dziś niczym "tajemniczy klient" krytycznym okiem oceniał każdy szczegół. Zważ tylko, że otoczenie może odbierać to jako dziwactwo, czy wręcz upierdliwą manię. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dziś możesz być podatny na zranienia uczuciowe lub poczuć się wręcz przystawiony do muru z nożem w plecach. Zdrada boli, ale jest też sygnałem, że wcześniej niewłaściwie ulokowałeś uczucia, zaufanie...Lepiej teraz się o tym przekonać, niż później. Postaraj się nie ranić przy okazji uczuć innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Trudny dzień. Jeśli dopiero szukasz partnera, to dziś możesz rozpamiętywać przeszłość lub śnić na jawie o przyszłości. W stałych związkach czas obrachunków. W pracy – naciski, abyś zajęła stanowisko w sprawie, która Ciebie nie dotyczy, której nie rozumiesz do końca i od której najchętniej uciekłabyś. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Doskonały dzień na planowanie przyszłości. Chociaż nad jednym projektem warto się dziś skupić i przemyśleć wszystkie za i przeciw. To też dobry czas na omówienie z partnerem wszelkich trudnych kwestii i podjęcie rozsądnych działań. Powodzenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Chaos lub poczucie totalnego osamotnienia w obliczu wrogości otaczających Cię współpracowników, czy bliskich. To tylko Twój odbiór otoczenia. Niepotrzebnie przyjmujesz agresywna postawę. Jeśli postarasz się o dystans i nieco empatii, już wkrótce możecie znaleźć porozumienie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Jakieś żale od najbliższych i niezaplanowane wydatki. Zalecam ostrożność i dystans do wszystkiego i wszystkich, także do Siebie. Dziś najlepiej udać się na samotny, długi spacer. Jeśli zaś czeka Cię praca – skupić się na efektach i nie martwić chwilowymi trudnościami. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Otacza Cię dziś aura zmiennych emocji. Ty jesteś dość spokojny z natury. Ambicja nie pozwala Ci na okazywanie słabości. Ale Twoje otoczenie nie do końca właściwie może odczytywać Twój spokój i brać go na przykład za wyrachowanie lub nieangażowanie się. Postaraj się okazywać nieco empatii, a od razu zauważysz, że atmosfera stajała. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Doskonały czas na randkowanie, podpisywanie ważnych dokumentów itp. Masz też dziś doskonałą aurę do pojednania się kimś, na kim Ci zależy. I do dogadania się z Samym Sobą :). Przed Tobą też szansa na romantyczne spotkanie, niespodzianki i czułość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dzień niezbyt miły i niestety nerwowy. Może się okazać, że będziecie nie tutaj, nie w tym czasie i w nieodpowiednim towarzystwie. Najlepiej by było po prostu przeczekać, nie podejmując żadnych pochopnych ruchów. To tylko znak od Świata, że coś trzeba zmienić w Sobie, by znowu poniosła Was fala Życia z poczuciem wewnętrznej harmonii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię żeńskie:

Żaklina

Jest świetnym współpracownikiem, doradcą i szefem....

Czytaj więcej

Losowy sen:

Posąg

otrzymanie go we śnie oznacza, że w rodzinie zaczną się...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Abażur"

śnić o nim - osiągniesz znaczne zyski. Jedwabny - masz dobre pomysły. Papierowy - odnajdziesz zagubiony przedmiot Szklany - długie i szczęśliwe życie.

Losowe sny

Areszt

poczynisz udane próby...

Czytaj więcej

Miasto wielkie

wielkie widzieć -...

Czytaj więcej

Zegarek mieć

Uporządkowane stosunki

Czytaj więcej

Błądzić

przykre położenie.

Czytaj więcej

Wyjechać

wielkie niebezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Szarość

oznacza monotonię i znudzenie.

Czytaj więcej

Antyki

symbol kończącego się związku.

Czytaj więcej

Gospoda

zajechać do niej - podróż z...

Czytaj więcej

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Wróżbita Robert Kowis

Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 15-roku.Jestem wróżbitą,który ma ogromną pasję pomagać ludziom! Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś we właściwym miejscu!Chciałbym poprowadzić Cię w dobrym kierunku wzdłuż ścieżki...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat Salonik 700 Imprezy Kamera
1 2 3 4 5