Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2014-04-23
godzina 18:00

WrozbitaShanti

Wróżbita Shanti

Witaj!Uwaga!!! w styczniu promocja na kontakt poprzez chat: 1.50zł, warto skorzystać, zapraszam!!Zapraszam na wieczory wróżb w lutym. Będę dla...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Nie zaprzeczajcie możliwości zmian. Możecie dziś rozpocząć poważne zmiany w swoim życiu, które wiele wniosą nowego.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzisiejszy dzień będzie dniem, w którym trzeba będzie się „nasiłować”. Możliwa konkurencja w pracy, chociaż niekoniecznie.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dziś emocje i uczucia będą „brały górę”. Możliwy romans, namiętna znajomość. Będzie Wam bardzo trudno zapanować nad emocjami i uczuciami…
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Możliwe podróże i kontakty z innymi osobami. Nie zamykajcie się jednak w „swoim świecie”. Warto się otworzyć i na cudze przekonania.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Konieczne zrobienie porządków w kwestiach emocjonalnych. Jeśli coś Was „dręczy”, należy coś z tym zrobić.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Będzie spokojnie i stabilnie. Dziś, finanse będą kwestią priorytetową i najważniejszą. Nie będziecie się jednak musiały tym martwić…
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Jeśli planujecie podróże lub chcecie nawiązać nowe kontakty, warto wszystko dokładnie zaplanować. Niech nie skończy się tylko na planowaniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Warto przyjrzeć się dziś sprawom „papierkowym”. Możliwe, że trzeba będzie odwiedzić urzędy.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Wszelkie dzisiejsze plany, będą bardzo perspektywistyczne. Warto jednak pomyśleć o tym co może być, już teraz.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Uważajcie na inne osoby. Dziś trzeba być bardziej ostrożnym i przyjrzeć się innym osobom i ich zamiarom.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dzisiejszy dzień „opanuje” chaos i zamęt. Warto wiele spraw poukładać, ale przede wszystkim zachować spokój.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Unikajcie dziś kłótni niczym ognia. Jeśli rozmawiać z innymi, to tylko w spokój pokojowy, nie w inny sposób.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię żeńskie:

Janina

Lubi przebywać we własnym świecie, stworzonym z marzeń i...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Familiada

dobrobyt.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Abażur"

śnić o nim - osiągniesz znaczne zyski. Jedwabny - masz dobre pomysły. Papierowy - odnajdziesz zagubiony przedmiot Szklany - długie i szczęśliwe życie.

Losowe sny

Miedziaki

praca twa daje mały zarobek;...

Czytaj więcej

Katalog

przeglądany to zwiastun wielu...

Czytaj więcej

Okiennice

zadośćuczynienie.

Czytaj więcej

Łasować

będziesz wystawiony na...

Czytaj więcej

Adam i Ewa

doznasz zmysłowych...

Czytaj więcej

Feniks

masz w sobie siłę, dzięki...

Czytaj więcej

Hak

szczęście; wbijać...

Czytaj więcej

Odgryzać

coś jadalne - strata...

Czytaj więcej

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil.Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką.Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny.Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie Starożytnego...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Kamera Chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5