Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Być może ostatnio tęsknisz bardzo za domem lub w duszy masz nieokreśloną nostalgię związaną z własną matką. Możesz też otrzymać pomoc od kobiety. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Jeżeli masz dzieci sprawy związane z dziećmi będą zaprzątać Twoją głowę. Być może kończący się rok napawa niepokojem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Przemyśl co naprawdę chcesz robić być może zmiana pracy była by najwłaściwszym rozwiązaniem. Obok Ciebie jest mądra kobieta która jest w stanie Ci pomóc .Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Nadzieje jakie pokładasz w rozwój swojej firmy w której być może masz udziały się spełnią. W małżeństwie bardzo dobra atmosfera. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Może ktoś upomnieć się o swój dług. Może też być potrzeba zmiany punktu widzenia co do zarządzania firmą lub generalnie z Tym co jest związane z pracą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Pożyteczna podróż która może zmienić Twoje, życie lub mieć wpływ na dotychczas wyznawane poglądy. Nie narzucaj swojego zdania innym zbyt nachalnie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Dzień przynoszący zmianę w Twoim życiu może to być sukces zawodowy lub uznanie społeczne. Na poziomie materialnym szansa na wygranie w grze losowej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Uważaj możesz być zdradzony przez „przyjaciela” lub otrzymać wypowiedzenie z pracy. Generalnie dzień niezbyt przychylny nacechowany rozczarowaniem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Twoje życie jest dosyć nie uporządkowane na wielu płaszczyznach. Niektóre Twoje pomysły są po prostu mrzonkami. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dzień w którym możesz zapanować nad wieloma sprawami, które powiedzmy sobie szczerze wymykały Ci się spod kontroli. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Pomyślna sytuacja w sferze finansów. Dzień który może przynieść owoce Twoich wysiłków w różnych aspektach Twojego życia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Nie pracuj ponad siły często tylko po to, żeby się popisać za co później srodze zapłacisz. Nadużycie własnej siły fizycznej może doprowadzić Cię do katastrofy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię męskie:

Lech, Leszek

Jest sprytny i pomysłowy. To dobry doradca i srateg....

Czytaj więcej

Losowy sen:

Zlecenie

otrzymać - oczekuj zaskakująco ciepłej korespondencji, od...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Abażur"

śnić o nim - osiągniesz znaczne zyski. Jedwabny - masz dobre pomysły. Papierowy - odnajdziesz zagubiony przedmiot Szklany - długie i szczęśliwe życie.

Losowe sny

Kariera

pokonasz trudności i...

Czytaj więcej

Bliźniaki

widzieć - doczekasz się...

Czytaj więcej

Pieprz

jeść - przeciwności - mleć...

Czytaj więcej

Dzierzgać

kłótnia z osobą ukochaną.

Czytaj więcej

Fiołek

szczęście w miłości wąchać -...

Czytaj więcej

Berberys

zazdrość.

Czytaj więcej

Łyżwy

ślizgać się - szczęśliwe...

Czytaj więcej

Embrion

pojawienie się czegoś nowego...

Czytaj więcej

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Divona

Nazywam się Divona. Wróżeniem i stawieniem kart zajmuję się od dzieciństwa, kiedy sztukę tę pokazała mi moja babka. Karty towarzyszą mi od lat i wciąż jestem zafascynowana i zakochana w tym, jak wiele potrafią powiedzieć o życiu. Pomogły mi podjąć wiele życiowych decyzji...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik Kamera

Wróżbita Robert Kowis

Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 15-roku.Jestem wróżbitą,który ma ogromną pasję pomagać ludziom! Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś we właściwym miejscu!Chciałbym poprowadzić Cię w dobrym kierunku wzdłuż ścieżki...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
1 2 3 4 5