Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiejszego dnia szykuj się na randkę, spotkanie z drugą połówką. Samotne Barany będą miały możliwość spotkać się z kimś, z kim będą mogły stworzyć realny związek. Warto zaplanować w tym dniu popołudniowe wyjście do kina, na spacer. Czekają Cię miłe spotkania i rozmowy w pracy jak i poza nią. Jeżeli szykujesz się na podpisanie jakiejś umowy , bądź spodziewasz się rozmowy kwalifikacyjnej- oczekuj dobrych wieści. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) U byków w związkach, w tym dniu, wybuch namiętności i ognia . Zaproś drugą połowę na romantyczną kolację lub spotkanie we dwoje. Samotne byki mają szansę na romans. Popracuj nad swoim wyglądem tak, abyś dobrze czuł się w swoim ciele. Jeżeli ktoś zaprosi Cię na spotkanie lub zaproponuje jakąś pracę- podejmij się okazji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dzisiejszego dnia szykuj się na dobre nowiny! Spodziewaj się miłego kontaktu ze strony ważnej dla Ciebie osoby. Jeżeli czekasz na jakiś pieniężny przelew- dziś się pojawi. Doczekasz się spotkania, na które czekasz. Wyjdź z domu i zaczerpnij świeżego powietrza. Zaproś drugą połówkę na randkę do kina, parku, na deptak. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Przed Tobą ciepły i słoneczny dzień pełen aktywności. Tego dnia będziesz kipiał dobrą energią i humorem- wykorzystaj to do spotkań ze znajomymi, aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na pewno uda Ci się wstać prawą nogą. Wolny czas wykorzystaj na zabawę z dziećmi. Zainteresuj się tańcem, śpiewem i tego typu artystycznymi zajęciami. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Tego dnia uważaj na wszelkiego rodzaju oszustwa i przekręty, które mogą się wokół Ciebie pojawić. nie ufaj nowopoznanym osobom. Staraj się nie myśleć prostolinijnie. Nie daj się wciągnąć w intrygi i kłamstwa. Do wszystkiego podejdź dziś rozważnie. W związku uważaj na nieszczerości i kłamstwa, również ze swojej strony. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) W dzisiejszym dniu otwórz się na obfitości ze wszelkich stron. W miłości Panny mogą oczekiwać spełnienia i miłego traktowania przez drugą połówkę. W tym dniu możesz wyglądać podwyżki, awansu w pracy. Wolny czas zainwestuj w siebie i swój wygląd tak, aby czuć się dobrze w swojej skórze. Dziś bądź pewny siebie! Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Dzisiejszy dzień nie jest dniem zadowalającym na tle zwłaszcza finansów. Pilnuj portfela i zastanów się dwa razy zanim wydasz pieniądze. Zaoszczędzone grosze wykorzystaj na inny dzień. Dziś nie kupuj zbędnych rzeczy. Uważaj na oziębienie w ważnej dla Ciebie relacji. Postaraj się znaleźć chwilę na to, aby rozejrzeć się dookoła i sprawdzić, czy ktoś w twoim otoczeniu nie potrzebuje pomocnej dłoni. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) W dzisiejszym dniu otwórz się na obfitości ze wszelkich stron. W miłości Skorpiony mogą oczekiwać spełnienia i miłego traktowania przez drugą połówkę. W tym dniu możesz wyglądać podwyżki, awansu w pracy. Wolny czas zainwestuj w siebie i swój wygląd tak, aby czuć się dobrze w swojej skórze. Dziś bądź pewny siebie! Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Twoje plany i chęci będą w trakcie urzeczywistniania. Możliwy awans, podwyżka. Będziesz wspinał się po drabinie sukcesu. Kreatywność to słowo, które określa owy dzień. Nie zmarnuj owego dnia. W pracy mogą czekać Cię dodatkowo nowe obowiązki . Samotne Strzelce mają szansę na budowę czegoś poważnego. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dziś nie oczekuj, że zadania, które zaplanowałeś nabiorą rozpędu i szybko załatwisz wszystkie sprawy. Wisielec opóźni Twoje zmagania i chęci szybkiego załatwienia spraw. Uważaj na wszelkiego rodzaju wypadki , które mogą się przydarzyć. Nie śpiesz się zanadto i rób wszystko ze spokojem! Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dziś staraj się spędzić jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, wykorzystaj wolny czas na spotkania towarzyskie. Uda Ci się ukończyć zadania, które chodziły za Tobą od dłuższego czasu. Jeżeli masz co świętować- zorganizuj spotkanie, imprezę. Wszelkiego rodzaju plany, które chciałbyś wdrążyć w życie, w tym dniu znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Przed Tobą rozmowa, która wiele wyjaśni i da możliwość szerszego analizowania problemu, który Cię trapi. Rozłóż żagle i złap nowe wiatry. Tego dnia uważaj na sprzeczki i niezgodności zdań, w których będziesz jedną ze stron konfliktu. Staraj się znaleźć złoty środek każdego problemu . Podejmij się nowych zadań, które będziesz miał zaproponowane. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię żeńskie:

Bogusława

Bogusława to osoba zdecydowana i ambitna. Posiada zdolności...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Damka

Rozstanie z partnerem tylko wzmocni więź, jaka was łączy...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Abażur"

śnić o nim - osiągniesz znaczne zyski. Jedwabny - masz dobre pomysły. Papierowy - odnajdziesz zagubiony przedmiot Szklany - długie i szczęśliwe życie.

Losowe sny

Wanna

kapać się w niej to zwiastun...

Czytaj więcej

Świecznik

z palącymi się świecami wróży...

Czytaj więcej

Umarłych

widzieć w trumnie - czeka cię...

Czytaj więcej

Szczotka

czeka cię strapienie - do...

Czytaj więcej

Oczarować

kogoś - jesteś wyzywający być...

Czytaj więcej

Most

jeśli jest cały: pozytywny...

Czytaj więcej

Polewaczka

wejdziesz w posiadanie ogrodu.

Czytaj więcej

Czarodziej

chcą cię oszukać.

Czytaj więcej

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil.Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Adrian Tarocista

Tarocista Adrian od najmłodszych lat fascynował się wszystkim tym, co tajemnicze i niewyjaśnione. Już jako dziecko potrafił przewidzieć zagrożenia i ostrzegać przed nimi swoich najbliższych. Ezoteryką profesjonalnie zaczął zajmować się od piętnastego roku życia, początkowo...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
1 2 3 4 5