Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Uważaj na wszelkie manipulacje, być może ktoś będzie chciał wykorzystać twą nieuwagę do swych celów co może się źle na tobie odbić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Odniesiesz wielki sukces w karierze zawodowej. Pożegnasz także dotychczasowe problemy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dotrzesz do zamierzonego celu, jednak po drodze znajdą się "kłody", być może będziesz żałował swej decyzji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Twoja pewność siebie może Cię zwieźć w pola, może nadejść chwilowe złamanie. Jednak nie poddawaj się nie wszystko stracone. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Zacznij spędzać z bliskimi więcej czasu, zapewne będziesz potrzebował tego dnia ich towarzystwa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Niestabilność w uczuciach, agresja. Niefortunne wydarzenia tylko nasilą twój stan. Odnajdź w sobie spokój, pomoże ci on w wytrwaniu w ciężkich chwilach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Potrzebujesz chwili samotności aby pomyśleć nad swoim postępowaniem… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Masz w sobie wiele ambicji, jednak twoja praca nie będzie cię do końca satysfakcjonowała. Za wszelką cenę będziesz chciał dotrzeć do celu, jednak będzie ciężko. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dzień ten zakwitnie dla ciebie pozytywną energią w sferze uczuciowej jak i majątkowej. Uważaj jednak na złe oko. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Towarzyszyć ci będzie załamanie i brak wiary we własne możliwości, jednak wieczorem nadejdzie moment stabilizacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Czas zmian i ustabilizowania, lekkie zawahania nastroju, jednak wszystko wyjdzie na prosta. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) koniec zmartwień, dzień pełen nadziei, coś dobrego spotka cię tego dnia, możliwe odnowienie kontaktów z przeszłości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Losowe imię męskie:

Igor

Igor jest tajemniczy i trudno jest rozwikłać zagadkę jego...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Oczerniać

kogoś - zyskasz złą sławę z powodu jakiegoś czynu...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Znajdź sen

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż

Znaczenie snu "Abażur"

śnić o nim - osiągniesz znaczne zyski. Jedwabny - masz dobre pomysły. Papierowy - odnajdziesz zagubiony przedmiot Szklany - długie i szczęśliwe życie.

Losowe sny

Zapłacić

Twoje problemy zostaną...

Czytaj więcej

Klnąć

popełnić niegodny czyn...

Czytaj więcej

Słodycze

awantury miłosne.

Czytaj więcej

Gmach

wznoszony oznacza pracowitość...

Czytaj więcej

Zamaskować się

Będziesz podejrzany o coś...

Czytaj więcej

Nauczyciel

przed tobą jakiś egzamin lub...

Czytaj więcej

Generalne zebranie

masz wielu zazdrosnych.

Czytaj więcej

Paproć

Nieskromność- występek.

Czytaj więcej

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Erwin

~Witam serdecznie ~Jestem tarocistą,doradcą duchowym,wróżę z kart tarota, lenormand, run,kart anielskich a także cygańskich.Wchodzę poprzez datę ur w Państwa energetykę co jest powiązane z jasnowidzeniem.Jestem również ekspertem od zajmowania się sprawami trudnymi...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA

Irma

Tarot jest dla mnie drogą życiową każdego człowieka. W chwili nawiązania kontaktu z klientem zauważam miejsce, w którym znalazł się on na ścieżce swojego rozwoju. Określenie tego miejsca umożliwia mi wgląd w przeszłość danej osoby. Czytając z Twojej duszy potrafię Ci...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5