Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 18:00

Jadwiga

Jadwiga

Od niepamiętnych czasów ludzie korzystali z różnych metod wróżebnych, które pozwalały odkryć tajemnicę przyszłości....
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Pełnia Księżyca. Jeśli zajmujesz się PR, to będziesz dziś w Swoim żywiole. Jeśli nie, to gratulacje, bo staniesz się duszą towarzystwa. Postaraj się nie popadać w narcyzm. Ktoś dziś będzie potrzebować Twoich: optymizmu, radości życia i energii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Pełnia Księżyca. Nie poddawaj się presji otoczenia, nie bierz na serio humorów i nagłych pretensji. Zachowaj spokój i zdrowy rozsądek. Dziki temu wkrótce postawisz na Swoim zarówno w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Cierpliwość to jedna z Twoich największych cnót. Dziś warto się sprężyć i dopiąć najważniejsze sprawy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Pełnia Księżyca. Upór i ślepe działanie przyniosą niesnaski, nieporozumienia i konflikty. Postarajcie się dziś o maksimum dystansu do Siebie, do Świata i do innych. Humor i nieco ciepłej ironii pomogą przetrwać najbardziej napięte chwile. Przy okazji zyskacie w oczach znajomych, współpracowników i rodziny. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Pełnia Księżyca. Dzień pełen wrażeń, emocji i twórczych pomysłów. Jednak to też czas ogromnych napięć i konfrontacji z otoczeniem. Czasem lepiej zostawić rzeczy ich biegowi, niż powiedzieć kilka słów za dużo. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Pełnia Księżyca. Możesz dziś czuć przypływ sił i niemal wszechmocy. Jednak postaraj się nie przesadzać w okazywaniu dumy. Nie oczekuj także, że inni będą podzielać Twoje zaangażowanie w sprawy zawodowe, rodzinne. Postaraj się dziś okazywać empatię i więcej słuchaj, niż mów. Zyskasz szacunek i sympatię. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Pełnia Księżyca. Przyniesie poczucie satysfakcji. Nawet najtrudniejsze sprawy uda Ci się dziś poogarniać tak, że będziesz zadowolona z efektu. Radzę jednak nie brać do Sobie dziś do serca żadnych krytycznych uwag. Ktoś bliski Twemu sercu, duszy potrzebuje Twojego wsparcia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Pełnia Księżyca. Idealny dzień na to, aby zaistnieć towarzysko, pokazać się z najlepszej strony i wywrzeć niezapomniane wrażenie - nawet na tych, którzy Cię już znają od lat. Chwilo trwaj, a Ty Wago, baw się i korzystaj z danej Ci pełni. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Pełnia Księżyca. Dziś poczujesz się znów częścią zespołu, wspólnoty. Może się okazać, że ktoś będzie potrzebować Twojej rady, wsparcia, dobrego słowa. Ty także możesz liczyć na wzajemność w potrzebie. Dobry dzień na wizytę w SPA, masaże i aktywny wypoczynek. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Pełnia Księżyca. Dziś Twoje spokój i opanowanie mogą uratować sytuację w pracy lub na wakacyjnym wypadzie. Nawet jeśli nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, to i tak wyjdziesz obronną ręką z opresji towarzyskiej, zawodowej. Wieczorem możliwe miłe spotkanie w większym gronie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Pełnia Księżyca. Świetny dzień na spędzenie go z ukochaną osobą i snucie planów wspólnej przyszłości. W sprawach zawodowych lepiej zachować dystans i zdrowy rozsądek. Ktoś może próbować Cię wciągać w Swoje intrygi, obiecywać złote góry i kraść Twój czas i Twoją energię. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Pełnia Księżyca. Piątek upłynie pod znakiem emocji wszelkich, od euforii do złość. Gdybyś tylko mógł dziś zaszyć się w jakimś miłym miejscu ze szklanicą ulubionego trunku itp.... A tu wszyscy czegoś chcą i to na wczoraj i jakoś inaczej, niż Sobie to zapisałeś... Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Pełnia Księżyca. Dziś macie szansę lepiej zrozumieć naturę PARADOKSU Życia. Im mniej się wysilacie, tym lepiej Wam coś wychodzi. Działanie przez niedziałanie, ironia losu, wróg to najlepszy przyjaciel.... Podobno prawda ma naturę nielogiczną, ale paradoksalną właśnie... Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Kinga

Jest błyskotliwa i ambitna. Nie ma dla niej rzeczy...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Drwić

wesołe dni, otrzymasz pomyślne wieści od rodziny .

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Sierpień 2015 (22.12 - 20.01)

W ostatnim wakacyjnym miesiącu wiele pozostających w pracy Koziorożców podejmie próby przystosowania swego biznesu do otaczającej rzeczywistości. I trzeba przyznać, że jest to dobry kierunek do ustabilizowania firmy. Warto pokusić się o podniesienie lub uzupełnienie swoich kwalifikacji zawodowych czy umiejętności językowych, rozważyć udział w jakiejś konferencji wyjazdowej i połączyć wypoczynek z nauką, zwłaszcza, jeśli udałoby się skorzystać przy okazji z dotacji unijnych. Dla poszukujących źródła finansowania swojej działalności to dobry okres na zaciąganie kredytów i innych zobowiązań. Nie obawiajcie się nagłego wezwania do urzędu, tym razem może oznaczać ono pomyślne wiadomości. Tylko nie straćcie głowy i wykażcie się szacunkiem godnym rangi sprawy.
Motto tygodnia: Nie musisz robić wszystkiego, by stać się człowiekiem sukcesu, wystarczy zachować kontrolę nad swymi pragnieniami!


 Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat Salonik 700 Imprezy Kamera

Wróżka Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
1 2 3 4 5