Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2016-05-25
godzina 17:00

Nadine

Nadine

Witam wszystkich, od lat zajmuje się wróżbami jak również tajnikami wróżenia jak i jasnowidzenia. Mam opracowana własna metodę...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) W tym dniu nie wyolbrzymiaj problemów. Zwróć się o pomoc i wsparcie do najbliższych Ci osób. Zwróć uwagę na dobry sen i relaks. Spójrz na świat optymistyczniej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Spędź czas na świeżym powietrzu, spotkania towarzyskie. Wszelkiego rodzaju plany, które snujesz, w tym dniu znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dzień pełen miłości. Czas korzystny na wszelkiego rodzaju inicjatywy w kierunku uczuć. Zaproponuj randkę, spacer, kolację. Miłość stoi dla Ciebie otworem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) W tym dniu uważaj na sprawy finansowe. Wstrzymaj się od ważnych decyzji, które wpłyną na Twoje życie osobiste i zawodowe. Postaraj się oczyścić swoje otoczenie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Nastaw się na załatwianie spraw urzędowych. Działaj zgodnie z prawem, nie przekraczaj dozwolonej prędkości. Osądzaj sprawiedliwie i oczekuj tego samego. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Dzisiejszego dnia humor nie będzie Ci dopisywał. Wieczorem zostaniesz w domu i zajmiesz się sobą. Będzie to dobry czas na wyciszenie wcześniejsze pójście spać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Otwórz się na nowe możliwości ! Możliwy wyjazd, wycieczka, z której będziesz bardzo zadowolony. Spodziewaj się nowych znajomości i kontaktów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Przed Tobą rozmowa, która wiele wyjaśni i da możliwość szerszego analizowania problemu. Uważaj na sprzeczki , w których będziesz jedną ze stron konfliktu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dzień pełen stresu i czarnych myśli – nie nastawiaj się pesymistycznie, zwróć uwagę na dobro, które daruje ci los. Zadbaj o spokojny sen. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Uważaj na decyzje, które podejmujesz w tym dniu. Zastanów się dwa razy zanim się do czegoś zabierzesz. Uważaj na sprawy, które wymagają wyjaśnień. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dzisiejszego dnia nie ryzykuj na tle finansowym. Wstrzymaj się ze zbędnym wydawaniem pieniędzy. Pilnuj portfela. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) W tym dniu uważaj na sprawy finansowe. Wstrzymaj się od ważnych decyzji, które wpłyną na Twoje życie osobiste i zawodowe. Postaraj się oczyścić swoje otoczenie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Liliana, Lilianna

Liliana jest osobą wrażliwą i delikatną. O swoje ideały...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Mandolina

ktoś będzie próbował odebrać Ci przysługujące Ci zaszczyty...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Kwiecień 2016 (22.12 - 20.01)

Dość skomplikowana aura otaczać będzie Was w kwietniu. Nie spieszcie się z podejmowaniem strategicznych i zarazem kontrowersyjnych decyzji, nawet jeśli okoliczności będą Was gonić, a otoczenie wręcz zmuszać do działania i wzięcia odpowiedzialności. "Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł" - i tego należy się trzymać w nadchodzącym czasie. Dopiero ostatni tydzień miesiąca przyniesie bardziej sprzyjające okoliczności biznesowe i pokaże, że Wasza cierpliwość znów okaże się niezawodna. Powoli wszystko zacznie się układać po Waszej myśli. Ufajcie Sobie, a decyzje opierajcie na doświadczeniu i rzetelnej wiedzy.Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Akia

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Ezoterium Wróżka Beata

Przedstawiając się mogę powiedzieć o sobie wróżka, tarocistka, medium.Pracując dla Ciebie korzystam najchętniej z z kart Tarota, choć nie tylko ...Jeżeli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania - zapraszam.
ZAJĘTY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Paweł Therion

Wróżbita - Astrolog Gdy masz wątpliwości, pytaj. Gdy masz pewność, tym bardziej pytaj. Pomogę zbliżyć się do Prawdy, wybrać inną drogę, lepszą... Lęki, obawy, niepokoje, to naturalne stany naszego ducha przed nieznanym, przed przyszłością, która już teraz się...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5