Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Kreatywny dzień. Wibracja dnia pozwoli oszczędzić na wydatkach na podróż. Nowe finansowe możliwości. Wszelkie nieuregulowane długi teraz rozlicz i pozamykaj. Dzisiaj podejmij wszystkie ważne decyzje i dopnij w następnych dniach. Praca - nie istnieje dzisiaj. Jak jest to ma obraz udręki. Uczucia - przypływ uczuć odwzajemnionych. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - czakry poniżej bioder pracują słabo. Na co warto uważać - ma dzikie zwierzęta. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Będzie najlepiej, jeśli spędzisz ten dzień na wypoczynku, oraz skupieniu nad żywotem ciała i duszy. Odpoczynek na łonie natury. Tutaj masz szanse spotkać drugą połowę. Sprawy zawodowe w normie. Praca - jutro znajdziesz sojuszników w walce o słuszną sprawę. Uczucia - uczucia będą pozytywnym zaskoczeniem. Zdrowie - wyśmienite. Wibracja czakr -serce może lekko boleć. Na co warto uważać - w dzisiejszym dniu cieszymy się życiem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Jeżeli jesteś na wakacjach to są twoje szczęśliwe dni. Telefon odłóż i nie odbieraj dzwonków. Słońce i letnia pogoda sprzyjają wypoczynkowi. Nie daj się ponieść natarczywym wieściom z twojej pracy. Nie wdawaj się w konflikty. Dzisiejszy dzień nie sprzyja takim zachowaniom. Praca - nie polecana dzisiaj. Uczucia - miłosny rytm. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - trochę słabiej pracuje splot słoneczny. Na co warto uważać - na telefony, emaile. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Dzień wyjątkowy. Liczy się tylko wypoczynek i relaks. Uciekające myśli do pracy musisz przeganiać. Niespodziewane zaproszenie na spotkanie towarzyskie. Sprawi niesamowitą przyjemność. Praca - zacznie nas prześladować wieczorną porą. Uczucia - spokój i zrównoważenie. Zdrowie - 100% sprawności. Wibracja czakr - splot słoneczny opanuj medytacją. Na co warto uważać - dzisiaj nie ma poważnych zagrożeń. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Nowe postanowienia, dzisiaj. Oczyszczanie organizmu, również od dzisiaj. Dzień sprzyja odchudzaniu i porządkom w garderobie. Wibruje energia i ambicja. Przygotuj się na wydatki i zakup nowego sprzętu elektronicznego. Podlicz dzisiaj budżet jaki możesz przeznaczyć. Jeżeli zmieniasz meble to zamów je dzisiaj. Praca - zalecam więcej uśmiechów. Uczucia - dzisiaj jest świetny dzień na miłość. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - poprawne wibracje. Jeden z lepszych okresów. Na co warto uważać - na nerwową atmosferę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Mogą cię spotkać nieuczciwe zachowania innych osób, ale koniec końców i tak wygrasz. Na dzisiaj odłóż ambitne plany. Najważniejszy teraz jest spokój i opanowanie. Emocje są złym doradcą. Praca - dzisiaj odpoczynek, albo praca na wolnych obrotach. Uczucia - dzisiaj nie ma czasu na głębsze uczucia. Zdrowie - 90%, badanie nerek. Wibracja czakr - czakra podstawy za bardzo przyspiesza. Na co warto uważać - poleniuchuj dzisiaj. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Szef zleci ci dodatkowe obowiązki. Nie narzekaj, bo dzięki wytrwałej pracy dasz sobie radę z ambitnymi zadaniami. Dużo spraw rodzinnych do rozwiązania. Koniec tygodnia zapowiada się pracowicie. Nie odkładaj spraw na sierpień. Praca - spokojny dzień. Uczucia - wyśmienity dzień, ale potrafi zmarnować efekty w pracy. Zdrowie - zadbaj o nerki. Wibracja czakr - 100%. Na co warto uważać - dokładnie chowaj i licz pieniądze. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Trzymaj się z daleka od zawodowych intryg i plotek, które dotyczą znajomych osób. Unikaj krętych dróg, prostolinijność. Profesjonalność. Dzisiaj jak najmniej kontaktów z przyjaciółmi. Dla grających w gry losowe, fatalny dzień. Praca - pracujesz na wolnych obrotach. Uczucia - zaczyną się od poniedziałku. Zdrowie - zadbaj o płuca i śledzionę. Wibracja czakr - 99%. Na co warto uważać - sen jest wskazany. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Zapragniesz odpocząć. Pewne sprawy przestaną cię, aż tak interesować. Niektóre rodzinne plany okażą się ważniejsze od twoich zawodowych zmagań. Jedna uwaga. Wszystkie spotkane przygodne osoby przynoszą szczęście, Możliwość spotkania wielkiej miłości. Praca - zalecane duże skupienie i przemyślane posunięcia. Uczucia - dzisiaj jesteśmy pustelnikami, z poprawką we dwoje. Zdrowie - czynny wypoczynek. 100% witalności. Wibracja czakr - czakra splotu po wczorajszych emocjach jeszcze wibruje za mocno. Na co warto uważać - nie zwracaj uwagi na podpowiedzi zazdrosnych znajomych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dobry dzień na porządki w pracy i w domu. Jest to dzień pracy rękami i nogami. Słowami nie starajmy się tego dnia pracować. Milczenie oczyści klimat pomieszczenia. Dobry dzień na planowanie wyjazdu wakacyjnego. Praca - dzisiaj tylko pogaduchy. Nastrój wakacyjny. Uczucia - stonowane, jedynie wieczorem, romantyczny spacer. Długa rozmowa z przyjacielem. Zdrowie - 100%. Zadbaj o czakre serca. Wibracja czakr - spokojna. Na co warto uważać - nie zgub pieniędzy w czasie podróży. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dzień rozpocznij długim spacerem. Potem sklep i najlepszy obiad. Koniecznie kieliszek dobrego wina. Wieczorem teatr, kino ze znajomymi, ale nie za długo. Sen i świeca. Jedyne lekarstwo na zmęczenie. Dla pracujących to nierealne. Zalecam spokojny tryb pracy. Konflikty nie wskazane. Praca - praca zawodowa najważniejsza. Uczucia - bardzo stonowane, ale ciepłe. Zdrowie - uważaj na kręgosłup. Wibracja czakr - podstawa jest osłabiona. Na co warto uważać - jeżeli szukasz, zmieniasz pracę, teraz zaczyna się idealny okres na pozytywny finał. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Rybi dzień. Ryba umie pływać w trudnych sprawach, choć ma humory. Wie najlepiej jak powinna postępować. Zalecam więcej pokory i spojrzenia w siebie. Sobota i niedziela mają zniżkę energetyczną. Trzeba wykorzystać środek tygodnia. Polecam po pracy lekką obiado -kolację i spokojny spacer. Odradzam imprez, zabaw i wesela. Praca - staraj się nie odbierać telefonów z pracy. Spotkania zakładowe. Uczucia - dzisiaj jest czas na uczucia. Zdrowie - 90%. Wibracja czakr -pracują rytmicznie. Na co warto uważać - może teraz zadzwoni telefon? Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Kaja

Najczęściej bywają egocentryczkami i mitomankami. Jednak...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Dyrektor

zapowiada bardzo szybki awans.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - sierpień 2014 (22.12 - 20.01)

Po wakacyjnej przerwie optymistycznie podejdziesz do nowych zadań. Firma pozostawiona w dobrych rękach idzie do przodu, może nie dynamicznie, ale i nie ma większych problemów. Przeanalizuj ostatnie tygodnie w biznesplanie a znajdziesz luki, nad którymi popracowanie przyniesie korzystne efekty. Doceń osoby, dzięki którym firma wypływa na szersze wody. Nie rezygnuj z obranego kierunku działań jest dobry wymaga jedynie dopracowania szczegółów.Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Yosei

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Noma

OD 17.07.2014 DO 26.07.2014 JESTEM NA URLOPIEWitam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil.Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5