Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 20:00

Inessa

Inessa

Wróżby tarota, szeptucha, numerologia, doradztwo duchowe Jestem Uzbeczkąz domieszką krwi polskiej. Już trzydzieści jeden lat, od kiedy...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Nie duś w sobie negatywnych emocji, bo dasz im ujście w najmniej oczekiwanym dla ciebie momencie. Idź na masaż. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dla poprawienia współpracy lub więzi, zaproponuj wspólny wypad lub jakiś wyjazd na weekend, nie tylko ciebie wprawi to w dobry nastrój. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Ten czas poświęć dla ciebie, za dużo dajesz, a za mało dostajesz, pozwól sobie na chwile zdrowego egoizmu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Zdecydowanie uważaj na swoje słowa, możesz kogoś zranić, a później ciężko będzie dojść do jakiegokolwiek kompromisu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Dobry czas dla związku, miła atmosfera wkoło ciebie, w końcu poczujesz pełne spełnienie w wielu dziedzinach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Niestety tydzień zaczniesz konfliktowo i to na polu domowym. Pamiętaj, że czasem lepiej ustąpić, niż niepotrzebnie drzeć koty. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Swoją zaborczością, możesz mocno zranić bliskich. Nie daj im odczuć, że w jakiś sposób są gorsi. To ty tworzysz w nich pewność siebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Zaczyna się dla ciebie przyjemny czas w związku, bądź sobą i pozwól sobie na odrobinę zapomnienia. Sztucznością wszystko możesz zepsuć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) W miłości jak na wojnie, w twoim przypadku niestety bardzo się to sprawdza. Dzień będzie sprzyjał planom zawodowym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Czas refleksji, zaczniesz mocno zastanawiać się nad swoim życie, łatwiej ci będzie jeśli na wszystko spojrzysz z perspektywy osoby trzeciej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) To czas poważnych rozmów i odpowiednich decyzji, pamiętaj że spokojem i rozwagą uzyskasz więcej niż złością i krzykiem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dzień spokojny, ale obfitujący w realizację twoich planów. W zasadzie wszystko czego się dotkniesz, będzie załatwione raz, dwa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Mariola

Jest to osoba bardzo otwarta i wesoła, a do tego...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Ziemowit (roślina)

pięknie zapowiadająca się przygoda miłosna niedługo się...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Luty 2017 (22.12 - 20.01)

W lutym wiele spraw będzie wynikiem wcześniejszych wydarzeń i zachowań Koziorożców. Dla jednych posypią się ciekawe propozycje zawodowe, na innych czekają mniej przyjemne oferty, wypowiedzenia i zakończenie współpracy. Jednak nie warto tracić zimnej krwi, trzeba wykorzystać nowe możliwości. Niespodziewanie wydarzy się coś, co spowoduje, że wszystkie niejasne sytuacje zaczną trochę samoistnie znajdować pozytywne rozwiązanie. Powinniście szukać oparcia w osobach cieszących się zaufaniem zarówno podwładnych jak i przełożonych. To nie paradoks, autorytet polega właśnie na łączeniu przeciwności prowadzącym do porozumienia. Okaże się wkrótce, że pozornie zamknięte drzwi stoją przed Wami otworem, wystarczy tylko użyć klamki. Możecie zmienić dotychczas wykonywany zawód lub wzbogacić Waszą dotychczasową profesję o nowe kierunki i specjalności. To również dobry czas otwarcie lub rozszerzenie własnego biznesu.Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Kirke Gaja

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik

Solanż

Dawno temu stara cyganka wywróżyła Mi, że oddam ludziom to co mam najcenniejszego. Słuchałam i nie rozumiałam jej. Z moich najwcześniejszych marzeń, pamiętam tylko jedno, chciałam rozumieć mowę zwierząt. Gdy moje koleżanki marzyły o miłości, o bogatych mężach, Ja...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
Callback 700 E-mail Chat SMS chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5