Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Nie zmarnuj całego dnia w domu! Wieczorem zalecana odrobina szaleństwa, dlatego warto wyskoczyć na imprezę w gronie znajomych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Twój nastój nie będzie dziś najlepszy, dlatego od samego rana warto go poprawiać małymi przyjemnościami, zacznij od filiżanki kawy, zjedz ciastko. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Na obiad zamiast coś przygotowywać daj ponieść się lenistwu i zamów coś do domu. Na wieczór zjedz porcję lodów z kawałkami czekolady. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Tego dnia przypływ uczuć będzie zauważalny, jak nigdy. Między Tobą a Twoim partnerem dojdzie do wielu miłych rozmów, a nawet czegoś więcej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Pamiętaj, że jeśli nie planujesz powiększenia rodziny, zacznij w porę działać, bo niewinny numerek może mieć konsekwencje na całe życie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Nabierz pewności siebie, dlatego odważ się i wybierz się do klubu, zobaczysz, że poznasz tam kogoś naprawdę ciekawego i wartego Twojej uwagi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Cały czas myślisz o wszystkich, a osobie samej zapominasz, najwyższa pora aby to zmienić! Pomyśl nad zmianą fryzury. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Szukasz najlepszego sposobu na podryw? Nie ma nic bardziej sprawdzonego, jak bardzo dobry makijaż, idealna fryzura i dobrze dobrany strój. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Przegoń domowników na jakiś spacer, a sama zabunkruj się w łazience, gdzie wykonasz przeróżne zabiegi upiększające. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Najpierw czeka Cię poważna i niekoniecznie miła rozmowa z partnerem, a na sam koniec dowiesz się paru przykrych plotek na swój temat. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dostaniesz dziś bardzo ciekawą propozycję dotyczącą wspólnego spędzenia czasu. Zastanów się jednak bardzo dokładnie, czy chcesz z niej skorzystać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Coś niepokojącego zaczyna dziać się z Twoimi dłońmi. Przyjrzyj się im bardzo dokładnie i oceń, czy aby nie są one zbyt suche i popękane. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Edyta

Imię Edyta w języku staroangielskim znaczyło właściwie...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Grad

plany twe zostaną zniweczone - pada - przemijające...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - październik 2014 (22.12 - 20.01)

Nadszedł czas by popatrzeć w innym kierunku. Jeśli szukasz nowych kontrahentów możesz właśnie teraz oczekiwać rozmów i zleceń. Nie odpuszczaj żadnej bo wśród nich może się kryć ciekawa i ta jedyna. Karty pokazują szansę której raczej nie przegapisz, ale bądź czujny. Kolejna okazja dopiero za kilka miesięcy, a nawet po nowym roku.Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Yosei

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Tarocista Paweł

PROMOCJA-HOROSKOP 2014 rok -PROMOCJA. Jeżeli chcesz wiedzieć co Cię czeka w 2014 roku w uczuciach, finansach, sprawach zawodowych oraz na co zwrócić uwagę w swoim zdrowiu to zapraszam do kontaktu mailowego. Teraz horoskop na cały 2014 rok tylko 45 zł.Horoskop na każdy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat Salonik 700 Imprezy Kamera
1 2 3 4 5