Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2015-09-13
godzina 13:30

Ravelia

Ravelia

Witam serdecznie …W przypadku chęci rozmowy przez prywatny " videochat" proszę wcześniej o krótką informację , gdyż nawet...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Zainicjujcie coś. Ten dzień nie może być dniem „nudnym”. Tu potrzeba czegoś „ożywczego”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Zadbajcie o spokój i rozwagę. Może warto „oddać” się medytacjom i relaksowi? Przede wszystkim warto zadbać o odpoczynek, a emocje wyciszyć. Nie wchodźcie w konflikty z bliskimi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) To może być dość „gorący” dzień, ale nie spędźcie go na „przepychankach”, tylko starajcie się wprowadzić w życie… więcej luzu oraz mniej wymagań wobec siebie i innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Czekają Was czy to zmysłowe przyjemności z najbliższymi, czy też wspaniale spędzony czas w pracy. Warto jednak pamiętać, że wszystko ma swój kres, stąd najlepiej jest się nie przywiązywać aż tak bardzo… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Otwórz się na innych! Emocjonalnie również. Nie staraj się trzymać wszystkiego tylko dla siebie i nie bądź egoistą. Pamiętaj, że dawanie, działa w obie strony… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) A może warto urozmaicić obecną lub przyszłą relację niewinnym flirtem? Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Będziecie romantyczne lub też macie okazję spotkać na swojej drodze kogoś, kto okaże Wam „szczyptę” zainteresowania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Czas „uwydatnić” swój potencjał twórczy i… erotyczny! Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Nie czas się martwić na zapas. W tym dniu trzeba będzie „odpuścić” swoim myślom i obawom. Odprężcie się. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Tu nie ma będzie miejsca na poważne podejście do sytuacji. Raczej spędzicie dzień na totalnym… „luzie”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Pojawią się szanse i okazje, które należy rozważyć i… przyjąć. Mogą pojawiać się nagle i dość zaskakująco, ale nie można ich odrzucić, a już na pewno warto je przemyśleć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Trzymajcie się i mocno stąpajcie po ziemi. „Oddawanie” się fantazjom bywa twórcze, ale gdy mamy zamiar podejmować konkretne decyzje, to potrzeba konkretów, a nie niezdecydowania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Ludwik

Ludwik jest osobą niezmiernie sympatyczną, a jego...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Głupi człowiek

poniesiesz małą stratę.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Sierpień 2015 (22.12 - 20.01)

W ostatnim wakacyjnym miesiącu wiele pozostających w pracy Koziorożców podejmie próby przystosowania swego biznesu do otaczającej rzeczywistości. I trzeba przyznać, że jest to dobry kierunek do ustabilizowania firmy. Warto pokusić się o podniesienie lub uzupełnienie swoich kwalifikacji zawodowych czy umiejętności językowych, rozważyć udział w jakiejś konferencji wyjazdowej i połączyć wypoczynek z nauką, zwłaszcza, jeśli udałoby się skorzystać przy okazji z dotacji unijnych. Dla poszukujących źródła finansowania swojej działalności to dobry okres na zaciąganie kredytów i innych zobowiązań. Nie obawiajcie się nagłego wezwania do urzędu, tym razem może oznaczać ono pomyślne wiadomości. Tylko nie straćcie głowy i wykażcie się szacunkiem godnym rangi sprawy.
Motto tygodnia: Nie musisz robić wszystkiego, by stać się człowiekiem sukcesu, wystarczy zachować kontrolę nad swymi pragnieniami!


 Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Callback Imprezy Salonik

Wróżbita Robert Kowis

Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 15-roku.Jestem wróżbitą,który ma ogromną pasję pomagać ludziom! Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś we właściwym miejscu!Chciałbym poprowadzić Cię w dobrym kierunku wzdłuż ścieżki...
700/GSM
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Adrianna Jaśmin

Witam uprzejmie:)Nazywam się Adrianna i od kiedy pamiętam zajmuję się ezoteryką w szeroko pojętym jej zakresie.Każdy z Nas może zmienić swój los. Jest to możliwe jeśli tylko zdamy sobie sprawę z potęgi działania swoich myśli. Ludzki los od samego początku jest zapisany w...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA
1 2 3 4 5