Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2016-07-28
godzina 20:00

Jadwiga

Jadwiga

Koniec roku to czas posumowań, ale i planów na następny rok. Wany jest Rok kalendarowy ,ważny jest też Rok słoneczny związany z...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Za bardzo jesteś wstrzemięźliwy - w uczuciach wszystko wypada -trochę szaleństwa ubarwi Wasz związek. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Jesteś godny zaufania – wysłuchaj dzisiaj problemów o jakich szemrzą inni .Spróbuj polepszyć relacje między pracownikami .Staraj się załagodzić spory. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Oj, oj z kwiatka na kwiatek? Przydała by się stabilizacja uczuciowa bo mogą być kłopoty jeżeli się wyda. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Skup się na osobie, którą masz obok, bo zbytnio dziś interesujesz się kimś innym, a to może być niebezpieczne dla Twojego związku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie wyręczaj się innymi osobami masz umiejętności i siły – nie bądź leniwy bo w ten sposób wbrew pozorom nie osiągniesz spokoju. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Lenistwo Cię osłabia i spycha na tory niebezpieczne dla Twojego organizmu. Jeżeli masz niezbyt daleko do pracy lepiej przejdź się i nie korzystaj z samochodu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Nie bierz całej odpowiedzialności za Wasz związek na siebie -bo w tym przypadku to nie jest Twoja wina. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Nie musisz wyręczać w pracy nikogo – każdy wie jakie są jego obowiązki i za nie sam musi odpowiadać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Odpocznij to dobrze Ci zrobi od dawna tego potrzebujesz. Możesz spotkać kogoś o kim nie pamiętasz, a był bardzo ważny dla Ciebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie umiesz mówić o miłości? To zaskocz kochaną osobę drobnym prezentem lub zaproszeniem na obiad do fajnej knajpki. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Staraj się pokazywać szefom efekty swojej pracy, a na pewno docenią Twój trud. Jeżeli zaufasz losowi czeka na Ciebie nagroda. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Zacznij stosować dietę, o której od dawna myślałeś -poprawi to znacznie Twoją kondycję fizyczną. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Maja

Maja jest sympatyczna i otwarta. Jest wspaniałą...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Rodzynki

sąsiedzkie nieporozumienia.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Czerwiec 2016 (22.12 - 20.01)

Koziorożce pracujące w zawodach związanych z medycyną, farmacją, mają w tym miesiącu pokazaną dobrą passę, dobre zarobki, możliwość założenia prywatnej działalności. Mam też sukcesy naukowe, szczególnie dla osób prowadzących wykłady, szkolenia. Koziorożce pracujące w handlu, a także w gastronomii w tym miesiącu czeka wiele wyzwań, pracy, powinny też zważać na wspólników, uważać na wypłacalność, na finanse, bo przez kogoś współpracującego ma ryzyko mniejszego zarobku, lub opóźnienie w otrzymaniu pieniędzy. Pozostałe Koziorożce będą pracować cierpliwie, żmudnie, mogą czuć zmęczenie, marzyć o urlopie. Będą żądne towarzystwa, pogawędek, odsuwania od siebie obowiązków, zostawiania na później. Koziorożce szukające pracy mają szansę ją znaleźć, choć nie zawsze będzie to praca zgodna z ich marzeniami, niemniej praca dająca przyzwoity zarobek.Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Akia

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Vera

Jak przywrócić harmonię w swoim życiu ? Jak wykorzystać magię ażeby poczuć jej siłę i odwrócić zły los ? Jak znaleźć pracę czy utrzymać miłość ? Jak poradzić sobie z Karmą i złym spojrzeniem ? Na te i wiele innych pytań, odpowiadam poprzez karty Tarota...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik
1 2 3 4 5