Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Będziesz pragnąć spokoju. Osiągniesz go tylko gdy zachowasz w sekrecie Swoje pragnienia. Dzięki temu uda Ci się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzień będzie sprzyjał w załatwianiu spraw osobistych. Możliwa przychylność przełożonych oraz chętna współpraca w otoczeniu zawodowym. Idealny czas na SPA. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dziś załatwisz wszystkie ważne sprawy osobiste. Dobry czas na odpoczynek na łonie i rozluźniający masaż. Twoje ciało tego potrzebuje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Dzień upłynie w miłej, może nawet sentymentalnej atmosferze. Warto zadzwonić do przyjaciół, bliskich. Zatroszczyć się o Swoje i ich potrzeby emocjonalne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dopadną Cię zaległe, niezałatwione sprawy zawodowe. Skup się na pracy, szczególnie na tym, za czym nie przepadasz. Aura sprzyja, uda się wszystko pozałatwiać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Możesz się dziś poczuć samotny, niezależnie od tego, czy jesteś w bliskim związku, czy też jesteś singlem. Odpręż się, zrelaksuj, zrób coś dla siebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Ktoś wciągnie Cię dzisiaj w Swoje sprawy. Przyjacielska rada, zwierzenia. Nie szczędź czasu, nawet kosztem obowiązków służbowych. Spędź wieczór na zabawie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dzień pod znakiem radości i zabawy w doborowym towarzystwie. Bawcie się, cieszcie latem, towarzystwem najbliższych. Czas wytężonego wysiłku jeszcze nadejdzie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dzień pod znakiem ploteczek i dyskusji o niczym. Najlepiej zachować dystans. W domu możliwe drobne niedogodności. Uważaj na klucze, możesz je zgubić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Trudny dzień. Idealnie byłoby nie wychodzić z domu. Będziesz mieć skłonność do odcinania wszystkich niewygodnych sytuacji i stawiania spraw na ostrzu noża. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dzień spełnionych życzeń i satysfakcji emocjonalnej. Roztaczasz aurę radości życia i to się udziela otoczeniu. Wszystko dziś możesz i wszystkiemu podołasz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Jeśli przyszło Wam do głowy, aby wziąć dzień wolny i w spokoju rozważyć możliwości, to warto. Poproście przyjaciół o twórcze wsparcie. Nie zawiodą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Wanda

Jest ambitna i przedsiębiorcza. Bardzo dobrze dogaduje się...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Młynarka

powodzenie u płci odmiennej.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Czerwiec 2015 (22.12 - 20.01)

Koziorożce pracujące w zawodach związanych z medycyną, farmacją, mają w tym miesiącu pokazaną dobrą passę, dobre zarobki, możliwość założenia prywatnej działalności. Mam też sukcesy naukowe, szczególnie dla osób prowadzących wykłady, szkolenia. Koziorożce pracujące w handlu, a także w gastronomii w tym miesiącu czeka wiele wyzwań, pracy, powinny też zważać na wspólników, uważać na wypłacalność, na finanse, bo przez kogoś współpracującego ma ryzyko mniejszego zarobku, lub opóźnienie w otrzymaniu pieniędzy. Pozostałe Koziorożce będą pracować cierpliwie, żmudnie, mogą czuć zmęczenie, marzyć o urlopie. Będą żądne towarzystwa, pogawędek, odsuwania od siebie obowiązków, zostawiania na później. 
Koziorożce szukające pracy mają szansę ją znaleźć, choć nie zawsze będzie to praca zgodna z ich marzeniami, niemniej praca dająca przyzwoity zarobek.

 Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Erwin

~Witam serdecznie ~Jestem tarocistą,doradcą duchowym,wróżę z kart tarota, lenormand, run,kart anielskich a także cygańskich.Wchodzę poprzez datę ur w Państwa energetykę co jest powiązane z jasnowidzeniem.Jestem również ekspertem od zajmowania się sprawami trudnymi...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA

Akia

Kochani,Świat i Życie mogą być cudownymi doświadczeniami... Często jednak gubimy się i tracimy poczucie cudowności Siebie, Świata i Życia... Mogę pomóc Wam odnaleźć to poczucie spełnienia i radości.Posługuję się głównie Runami oraz Tarotem. Jestem także...
ZAJĘTY
Monk
NOWY
PROMOCJA
1 2 3 4 5