Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzień szczęśliwy, nowa propozycja pracy lub jakiegoś interesu. Pojawi się propozycja ciekawego wyjazdu – szczęście. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Jesteś towarzyski, ale nie dodawaj sobie odwagi alkoholem. Puszczenie wodzów fantazji w ten sposób może Cię skompromitować. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Nie dopuść, aby Twoją głową rządziło serce. Czas jest dobry, ale decyzja o jakiejś transakcji może być bardzo niekorzystna. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Romanse mogą spowodować komplikacje. Natomiast w pracy czas jest dobry – możesz dużo zarobić dzięki inwestowaniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Przeprowadzka poza miasto lub zmiana pracy. Pojawią się nowe znajomości i nowe możliwości. Spokój i szczęście być może nowa miłość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Zrozumienie problemów wzmocniło by więzy z partnerem. W pracy bardzo korzystne kontakty finansowe nawet z za granicą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Powodzenie materialne, otrzymasz wiadomość o możliwym awansie. Jesteś ceniony za ambicje i pracowitość. Może to mieć odzwierciedlenie w wynagrodzeniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dzięki wspólnemu wysiłkowi został wykonany ogrom pracy .Wpłyną dodatkowe pieniądze, dzięki którym będziesz mógł zrealizować swoje zamierzenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Podpiszesz ważną umową z dodatkowym podmiotem gospodarczym, wzmocni to wiarygodność waszej firmy. Pozwoli to wam przetrwać obecny kryzys. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Znajdziesz coś o czym zapomniałeś bo zgubiłeś dawno temu i będzie to zwiastunem szczęścia w miłości i powodzenia w pracy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Harmonia w związku to jest to co lubisz. Jeżeli jesteś w konflikcie z kochaną osobą możliwość porozumienia. Jeżeli jesteś bez pracy zadowalająca propozycja. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Możesz być pewny, że deklaracje partnera co do uczuć wobec Ciebie są naprawdę szczere. Jeżeli miałeś ostatnio wątpliwości to pozbądź się ich. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Paweł

Ma silny charakter i jest ambitny. Nie za bardzo lubi...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Bankructwo

popaść w nie - przyjdziesz z pomocą przyjaciołom...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - luty 2015 (22.12 - 20.01)

Popełniasz jakiś błąd w kwestiach związanych z promocją firmy. Konkurencja znalazła na to lepszy pomysł i zaczyna wyprzedzać cię w dużym tempie. Postaraj się o nową sprawdzoną na tym rynku osobę. Pozwoli to szybko nadrobić zaległości i wyprzedzić innych na tym polu.Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Yosei

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail SMS chat 700 Kamera Chat Callback Imprezy Salonik

Erwin

~Witam serdecznie ~Jestem tarocistą,doradcą duchowym,wróżę z kart tarota, lenormand, run,kart anielskich a także cygańskich.Wchodzę poprzez datę ur w Państwa energetykę co jest powiązane z jasnowidzeniem.Jestem również ekspertem od zajmowania się sprawami trudnymi...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA

Emi

Witam SerdecznieWiedzę ezoteryczną przekazywano u mnie w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Moje osobiste doświadczenia są jej cennym uzupełnieniem. Cenię szczerość. Opieram się na faktach, które są widoczne w moich kartach. Jestem osobą, która pomaga bliźnim z...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5