Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Przed Tobą ciepły i słoneczny dzień pełen aktywności. Tego dnia będziesz kipiał dobrą energią i humorem- wykorzystaj to do spotkań ze znajomymi, aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na pewno uda Ci się wstać prawą nogą. Wolny czas wykorzystaj na zabawę z dziećmi. Zainteresuj się tańcem, śpiewem i tego typu artystycznymi zajęciami. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Dzisiejszego dnia humor bykom nie będzie dopisywał. Możesz być przygnębiony i nie przyniesie Ci przyjemności spotkanie z kimkolwiek. Wieczorem zostań w domu i zajmij się sobą. Będzie to dobry czas na wyciszenie, wcześniejsze pójście spać. Skup się na swoim wnętrzu i nie podejmuj się żadnych zadań, do których nie masz siły. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Progres w tym dniu nie zawita w twoim życiu. Niewiele spraw ruszy do przodu, a tym możesz stać biernie i przyglądać się wszystkiemu wokół. Twoja dusza potrzebuje regeneracji, mimo że możesz czuć się w porządku. Najlepiej dziś skup się na sobie i odpocznij. Może odechcieć Ci się czegokolwiek. W miarę możliwości zregeneruj siły na weekend, który może być równie intensywny co ten tydzień. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Dziś podejdź do wszystkiego z rozwagą. Spotkasz się, skontaktujesz z osobą, na której Ci zależy. Staraj się nie wydawać zbędnie pieniędzy, które udało Ci się zaoszczędzić. To co dziś zarobisz- szybko wydasz. Jeżeli jesteś z kimś w konflikcie- postaraj się skonfrontować ze zwaśnioną osobą i dojść do porozumienia. Zrób bilans tygodnia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzisiejszego dnia szykuj się na randkę, spotkanie z drugą połówką. Samotne lwy będą miały możliwość spotkać się z kimś, z kim będą mogły stworzyć realny związek. Warto zaplanować w tym dniu popołudniowe wyjście do kina, na spacer. Czekają Cię miłe spotkania i rozmowy w pracy jak i poza nią. Jeżeli szykujesz się na podpisanie jakiejś umowy , bądź spodziewasz się rozmowy kwalifikacyjnej- oczekuj dobrych wieści. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Dziś podejdź do wszystkiego z rozwagą. Spotkasz się, skontaktujesz z osobą, na której Ci zależy. Staraj się nie wydawać zbędnie pieniędzy, które udało Ci się zaoszczędzić. To co dziś zarobisz- szybko wydasz. Jeżeli jesteś z kimś w konflikcie- postaraj się skonfrontować ze zwaśnioną osobą i dojść do porozumienia. Zrób bilans tygodnia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Uważaj na sprzeczki, kłótnie i szarpaniny zwłaszcza fizyczne w twoim otoczeniu. Nie wdawaj się w nie. Paruj każdy atak wymierzony w Twoją stronę. Jeżeli zamierzasz pójść na spotkanie o pracę zdaj sobie sprawę z tego, że nie jesteś jedyną osobą aplikującą o tę posadę. Musisz być pewny siebie i wierzyć w swoje możliwości. Uważaj na napięcie w związku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Zadziałaj ! Los daje Ci nowe możliwości. Dziś dzień, w którym powinieneś wyjść z inicjatywą spotkania z ważną dla Ciebie osobą. Wszelkiego rodzaju działania będą dla Ciebie korzystne- jeżeli tylko podejmiesz kroki w ich stronę. Możliwe kontakty z osobami, z którymi od dawna nie rozmawiałeś. Jeżeli czekasz na jakąś wiadomość- dziś się pojawi. Tego dnia czekają Cię dobre wieści. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Tego dnia unikaj niezręcznych wyborów, które mogą zmusić Cię do rezygnacji z przyjemności. Zwróć uwagę i nie lekceważ spraw, które będą wymagały wyjaśnień. Zwróć uwagę na problemy w związku- porozmawiaj z partnerem na temat Waszej relacji, jeżeli zauważasz coś niedobrego . Samotne Strzelce mogą liczyć na randkę lub rozpoczęcie romansu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Wypocznij, zrelaksuj się, wolne chwile poświęć rodzinie i przyjaciołom. Problemy, które Cię trapiły odejdą. Odnów stare znajomości. Nie zwracaj uwagi na problemy dnia codziennego, znajdź w swoim wnętrzu odrobinę szczęścia. Spotkaj się z bliskimi i wykorzystaj wolny czas na relaks. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dzisiejszy dzień będzie kipiał z miłości. Wodniki w związku miło spędzą czas z partnerem. Przy samotnych Wodnikach pojawi się ktoś ciekawy. Czas korzystny na wszelkiego rodzaju inicjatywy w kierunku uczuć. Zaproponuj randkę, spacer, kolację osobie, którą kochasz. Dzisiejszego dnia miłość stoi dla Ciebie otworem- wykorzystaj tę szansę! Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dzisiejszy dzień będzie dniem, w którym wiele będziesz miał do zrobienia. Uważaj tylko na wszelkiego rodzaju sprzeczki, które mogą pojawić się tego dnia. Dziś będziesz musiał bronić swojego zdania. Jeżeli będziesz w potrzebie- poproś o pomoc bliskich Ci wokół. Zadbaj o realizację dzisiejszych planów i potrzeb, ponieważ niedokończone sprawy, będą trapiły Cię w przyszłości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Bogumiła

Bogumiła to osoba bystra, ambitna. Bardzo pracowita z...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Altana

schadzka z ukochaną - z róż - czuła miłość.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - czerwiec 2014 (22.12 - 20.01)

Będziesz tryskał energia i rzucał nowymi pomysłami. Wprawdzie nie wszystkie da się od razu zrealizować, ale zanotuj wszystkie- większość przyda się w innym mniej twórczym okresie. Działaj w zgodzie z intuicja, ale nie posiłkuj się kredytami. Mimo , że to dobry okres na innowacyjne pomysły to niezbyt korzystne do kredytobrania. Lepiej skorzystaj z własnych środków lub pożycz od znajomego. Banki nie są teraz dobrym kierunkiem.Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Yosei

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil.Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Henrietta

Witam PaństwaJestem wróżką z wieloletnim stażem i doświadczeniem.Wróżeniem zajmowałam się również w poprzednich wcieleniach. Posługuję się nie tylko kartami różnego rodzaju: klasyczne, cygańskie, Lenormand, anielskie, runiczne, moje autorskie, nieobca...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5