Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2015-04-26
godzina 13:00

Ravelia

Ravelia

Witam serdecznie …Jestem numerologiczną ósemką, która posiada zarówno intuicję jak i serce…Jestem również...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Trzymaj na wodzy złośliwość i brutalną szczerość. Wszystko Cię będzie denerwować. To minie, a rany zadane słowami - pozostaną... Nikt nie jest do Ciebie wrogo nastawiony. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Podobnie do wczoraj. Czas satysfakcji i poczucia małego domowego szczęścia, także w ramionach partnera/partnerki. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Ożywienie towarzyskie, serdeczność w kontaktach z najbliższymi. Początek diety, nagły wypad do SPA, na siłownię. To nic, że to tylko słomiany zapał... Radzę zajrzeć do księgarni. To będą udane zakupy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Rozmarzenie, bujanie w obłokach i romantyczny nastrój. Lenistwo w samotności i śnienie na jawie, co by było gdybym... Zmarnowana energia twórcza... Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Nabierzesz dystansu i z rozsądkiem podejdziesz do rozwiązywania wszelakich trudności. Dobre decyzje, lokaty, porozumienia. Poczujesz się wygrany i doceniony. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Dziś raczej postaraj się w samotności rozważać trudne życiowe sprawy. Masz znakomitą aurę krytycznego i twórczego myślenia. Bliscy mogą jednak zawieść się, bo oczekiwać będą ciepła i zrozumienia, nie ciętych ripost i zimnej logiki faktów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Bardzo twórczy dzień. Najlepiej zapisać wszystkie pomysły/rozwiązania w notesie. Realizacja nie będzie szybka, ale może przynieść i pieniądze i poczucie spełnienia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Aura podobna do dnia poprzedniego. Dziś możesz też zaplanować z najbliższymi wakacje, remont domu itp. wspólne przedsięwzięcia. Będzie mnóstwo radości i poczucia, że tworzycie wspólnotę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dziś będziesz w doskonałej kondycji psychofizycznej. Owocne przemyślenia, doskonałe rozwiązania, pomyślne negocjacje i twórcze rozmowy. Twoim towarzyszem może dziś być inspirująca książka, film. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Niedziela upłynie pod znakiem spraw rodzinnych, niekoniecznie miłych i przyjemnych. Potrzebujesz wytchnienia, a tutaj wszyscy będą zawracać Ci głowę obowiązkami, zobowiązaniami, że na Tobie jak na Zawiszy powinni polegać. A Ty będziesz pragnąć tylko ciszy i spokoju we własnym kąciku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Pozwól Sobie dziś na luksus spontaniczności, nic nie planuj, rób to, co sprawi Ci w danej chwili radość. Tak najszybciej naładujesz się pozytywną energią na nowy tydzień. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Znakomity dzień na randkę lub rozpoczęcie długofalowego projektu z jakimś mężczyzną u boku. Cokolwiek to nie będzie, sprawi Ci radość i da poczucie spełnienia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Jessica

Ma duszę artystyczną kocha sztukę i wszystko co z nią...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Kabaret

przeżyjesz nudny wieczór, mimo że chciałbyś się rozerwać;...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Kwiecień 2015 (22.12 - 20.01)

W kwestiach biznesowo - zawodowych możesz w tym miesiącu spotkać się z nietypową i zaskakująca propozycja. Początkowo całkowicie abstrakcyjna po głębszym przemyśleniu zainteresuje Ciebie i Twoich kontrahentów. Ważne byś nie kierował się rutyną, patrzył otwarcie na możliwości jakie niesie ze sobą to nowe wyzwanie. Dobry miesiąc dla Twoich finansów jedyne czego możesz się obawiać tkwi w małym druczku pod podpisywanymi umowami. I na to szczególnie teraz uważaj niech ktoś jeszcze dla pewności czyta Twoje umowy.
 Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Yosei

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Wróżka Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
Callback SMS chat 700 Kamera E-mail Chat Imprezy Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil.Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5