Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Daj sobie spokój zaufaj sobie i innym - nie bój się. Zadania na dzień dzisiejszy wykonane będą z dużą pieczołowitością – strat nie będzie jest dobrze… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Niespodzianka od kogoś komu bardzo na Tobie zależy. Pokaż, że sprawiło Ci to wielką radość i zacznij myśleć też o potrzebach innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Zapowiedź podróży nie tylko w interesach, ale i dla przyjemności. Możesz polegać na swojej intuicji wszystko ułoży się po twojej myśli… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) „Konkurencja nie śpi” ktoś „robi Ci pod górkę” uważaj na swoich pracowników bo ktoś przyjął jakieś zalecenia, które są przeciwko twojej firmie… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Szykuje Ci się przyjemny okres - wsparcie finansowe, nagroda. Umowa jaką podpiszesz może dać duże korzyści. Wszystko jest jak najbardziej w porządku odprężenie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Warto zawrzeć porozumienie pomimo, że są problemy. Zły nastrój nie spotka się ze zrozumieniem ale jako niechęć do wykonania poleceń. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Zastanów się, czy wiesz co w obecnej sytuacji masz zrobić? Dobre by były konsultacje z prawnikiem lub rozmowa z życzliwa Ci osobą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Przygoda niekoniecznie miła, ale z powodu nieuczciwej konkurencji. Sytuacja zmusi Cię do zmiany podjętej wcześniej decyzji…powściągnij emocje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Gdyby nie zmartwienie dotyczące bliskiej Ci osoby wszystko było by w najlepszym porządku -bo rodząca się nowa miłość daje nadzieję i chęć do życia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Romans - uczucie Twoje będzie odwzajemnione nawet wówczas gdy osoba o której myślisz niezbyt pokazuje, że jej na tobie zależy… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Nie rób sobie zbyt wielkich nadziei, żeby nie zapeszyć, ale czas dla Ciebie powinien być „superowy” bo może być i pochwała i premia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Uważaj na emocje i nie dopuść, aby zazdrość nie zniszczyła twojego szczęścia. Bo twoje szczęście jest również szczęściem twoich dzieci. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Filip

Liczba imienia Filip to trójka jest to liczba ludzi...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Parlament

być jego członkiem to znak, że wpadniesz w kłopoty;...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny biznesowy

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec -grudzień 2014 (22.12 - 20.01)

Musisz złapać wiatr w żagle. Wyjazd z rodzina czy na narty czy do ciepłych krajów pozwoli Ci popatrzeć w przyszłość z większym optymizmem. Ponieważ w firmie nie jest , źle- jest nawet dobrze, tylko Twoje przemęczenie i niewłaściwe podejście do zadań i ludzi powoduje wrażenie „niedosytu”. Po powrocie sam ocenisz i docenisz co pozostawiłeś w dobrych rękach właściwego zastępcy.Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Yosei

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Wróżka Sandra

Promocja!!! SMS 4,92 zł, E-mail 22zł,czat 1zł/min,Telefon 2,20zł netto, Linia 700 - 3,69zł brutto. Wróżby są moją pasją, przez większość życia zgłębiałam ich tajniki.Zajmuję się również wszelkimi innymi dziedzinami związanymi z ezoteryką.Amatorsko w ramach mojej...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik Kamera

Joanna

Wróżenie z kart Tarota jest moim przeznaczeniem. Służę swoją pomocą za pośrednictwem kart Tarota, Kart Anielskich i Run w sprawach sercowych, biznesowych i zdrowia. Analizuję związki partnerskie i życie zawodowe, lokalizuje problem i pomagam wybrnąć z trudnych sytuacji....
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5