Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Chcesz panować nad partnerką zrozumiałe, że rodzi się w niej bunt. W pracy jesteś osobą której się ufa. Masz dzisiaj dużo dystansu do siebie i innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Jesteś zazdrosny i zaborczy, dzisiejsza scena była trochę nie na miejscu. Lubisz stabilizację nie lubisz zmian, ale i tak będziesz chciał zmienić pracę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Partner nie musi realizować wszystkich Twoich zachcianek a przynajmniej mogła byś być milsza. Pomyśl o nauce języków bo w pracy będzie miało to znaczenie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Nie pokazujesz dzisiejszego złego nastroju, który zresztą rzadko Ci się zdarza. Dzisiaj wszedłeś od razu w rytm pracy tak jakbyś stale tu był. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) W pracy Twoje umiejętności organizacyjne pomogą w osiągnięciu zadowalających wyników. Otrzymasz pochwałę a nawet dodatkową premię jako wyraz uznania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) W pracy jesteś skrupulatna i obowiązkowa. Nie zainteresowała Cię propozycja nowej pracy. Wprowadź do jadłospisu więcej owoców i warzyw. Rodzina – zaakceptuje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Dzisiaj masz szansę poznać kogoś z kim będziesz szczęśliwy. Dzisiaj w pracy będziesz rozjemcą bo atmosfera może być niezbyt ciekawa. Mimo to humor Ci dopisuje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Nie lubisz jak ktoś wtrąca się w Twoje życie. Ale rozmowa z partnerem to nie jest wtrącanie, ale wyjaśnienie pewnych koniecznych spraw. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dzisiaj trochę przesadziłeś bo Twój partner poczuł się trochę zażenowany. Chcesz mieć kierownicze stanowisko? Właśnie były takie rozmowy, otrzymasz awans. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Liczysz na siebie i innym służysz pomocą. Dobrze, że podjąłeś decyzję o dokształceniu się. portu masz tyle w domu, że na siłownię pewnie nie musisz już chodzić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) W pracy nie lubisz jak ktoś dyktuje co masz robić. Uważasz, że sam wiesz najlepiej. Pomyśl o założeniu własnej firmy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Jesteś dzisiaj - uwielbiana sama powiedz czego brak ci do szczęścia. Dzisiaj trochę narzekałaś, ale pewnie powodu nie było. Jesteś artystką? Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Roksana

Roksana jest osobą niezwykle silną, zdecydowaną, znającą...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Pogarda

okazać - staniesz się właścicielem jakiegoś skarbu.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Rak - listopad 2014 (23.06 - 22.07)

Czas zadbać o swoją pozycję w związku. W ostatnim okresie dałeś się stłamsić, nie walczysz o swoje racje, zbytnio ulegasz drugiej stronie. To nie wygląda dobrze, jak chodzi o Waszą przyszłość. Masz przecież swój charakter, rozum, pole do działania. Spokojnie ale zdecydowanie pokaż partnerce swoja siłę. Ona wbrew pozorom Cię mobilizuje do działania i podnosi poprzeczkę. Tak naprawdę chciałaby widzieć w Tobie osobę zdecydowaną, pewną siebie i pokazującą Wam obojgu, jak z pochodnią w dłoni, w którą stronę macie podążać.Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil.Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik Kamera

Adrian Tarocista

Tarocista Adrian od najmłodszych lat fascynował się wszystkim tym, co tajemnicze i niewyjaśnione. Już jako dziecko potrafił przewidzieć zagrożenia i ostrzegać przed nimi swoich najbliższych. Ezoteryką profesjonalnie zaczął zajmować się od piętnastego roku życia, początkowo...
ZAJĘTY
Monk
ZAUFANY
--------
1 2 3 4 5