Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 18:00

Jadwiga

Jadwiga

Od niepamiętnych czasów ludzie korzystali z różnych metod wróżebnych, które pozwalały odkryć tajemnicę przyszłości....
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzień wyjątkowo frustrujący, wymagający maksimum taktu i racjonalnego spojrzenia na problemy. Lepiej przeczekać, aż energetyka zacznie Ci sprzyjać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Poczujesz się osaczony przez materialna rzeczywistość. Odpuść i przeczekaj. Niebawem sytuacja się nieco ustabilizuje i będzie łatwiej zaplanować wydatki. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Obietnice bez pokrycia i mrzonki. Zachowaj dystans. Jeśli otrzymasz intratną propozycję, zachowaj trzeźwy osąd sytuacji i możliwych zysków. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Czeka na Ciebie wyzwanie, dzięki któremu możesz osiągnąć nowy etap rozwoju zawodowego lub osobistego. Warto odciąć się od przeszłości i negatywnego myślenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzień pod znakiem plotek i niesprawdzonych informacji. Możliwe tez kłótnie o nic. Warto zachować dystans i nieco ironicznego dystansu do Siebie i innych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Mimo starań i rzetelnego przygotowania, nie unikniesz oporu kogoś, kto nie podziela Twojego zaangażowania. Odczekaj, a uda się osiągnąć efekt. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Znów dzień pod znakiem pośpiechu. Dodatkowo natłok informacji i jakieś biurowe ploteczki będą psuły nastrój. Postaraj się odcinać od wszystkiego i wszystkich. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Doskonała passa na wypoczynek trwa. Doskonały czas na umacnianie więzi, a single mają szansę poznać kogoś, z kim połączy je płomienny romans. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Poczujesz się dziś właściwą osobą na właściwym miejscu i w odpowiednim czasie. Wykorzystaj całą Swoją wiedzę i talenty. Możesz dziś przenosić góry. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Możesz dziś śnić na jawie o przyszłych sukcesach. Masz wrodzony zdrowy rozsądek. Korzystaj dziś z niego co krok. Ktoś tylko czeka, by zamydlić Ci oczy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Kolejny dzień obrachunkowy. Warto przyłożyć się do dokumentów i wszelkiej biurokracji. W sprawach rodzinny czeka Cię trudna decyzja. Przygotuj się. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dzień trudny i męczący. Presja ze strony szefa, nie nastroi Was pozytywnie do działania. Odnajdziecie wewnętrzny spokój, a wszystko się uda. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Karolina

O tym imieniu kobieta jest wszechstronna, wykształcona...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Audycja

słuchać jej - przeżyjesz niemiłe chwile Przygotowywać ją -...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Lipiec 2015 (23.06 - 22.07)

Powoli przychodzi ten czas kiedy możesz liczyć na poprawę w sferze uczuciowej i możesz liczyć na płomień w relacjach partnerskich, bo Wenus wkracza do Twojego znaku zodiaku. Teraz właśnie uczuci nabiorą tępa, ale i tak musisz uzbroić się w cierpliwość jeżeli dopiero szukasz partnera. Uczucia czasem potrzebują czasu by dojrzeć i móc rozbłysnąć. Nie martw się także jeżeli twój potencjalny partner potrzebuje czasu. Czasem trzeba wszystko sobie przemyśleć. Ci z Was którzy są w stałych związkach niech nie liczą na wiele romantycznych chwil, ale myślę, że sama możesz to poprawić. Jeżeli masz rodzinę potrzebna jest Ci nić porozumienia ponieważ każdy może mieć inne zdanie, zwłaszcza inne niż Ty...


 Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik Kamera

Erwin

~Witam serdecznie ~Jestem tarocistą,doradcą duchowym,wróżę z kart tarota, lenormand, run,kart anielskich a także cygańskich.Wchodzę poprzez datę ur w Państwa energetykę co jest powiązane z jasnowidzeniem.Jestem również ekspertem od zajmowania się sprawami trudnymi...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
PROMOCJA
1 2 3 4 5