Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2015-06-05
godzina 17:00

Emma_Cole

Emma_Cole

KOSZT WRÓŻBY E-MAIL BEZ LIMITU PYTAŃ 20 ZŁ!Nazywam się Katarzyna i zajmuję się ezoteryką od ponad dziesięciu lat z zaskakująco dobrymi...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Zapowiada się wzmożona praca, nie spiesz się, bądź bardziej uważny mogą czekać dziwne niespodzianki. W domu pomyślność nie będzie Ci sprzyjać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Spotkanie z przyjacielem -wysłuchaj go uważnie i skorzystaj z jego rad. Wystrzegaj się przesadnej pewności siebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Twoje sprawy sercowe są na dobrej drodze. Natomiast w pracy może powstać konflikt, który może być następstwem Twojego działania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Masz odpowiedzialną pracę i wiele trosk. Zwolnij trochę całego świata nie uszczęśliwisz. Pozwól niech się też inni wykażą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzień pełen radości – Twoja wytrwałość znajdzie uznanie – otrzymasz dawno oczekiwane pieniądze. Nie zapominaj o sobie w ferworze zajęć - tak nie wolno. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Zwlekałeś z decyzją żeby być razem - no i dobrze - ostrożności nigdy nie jest za wiele w tak istotnej sprawie. Zapowiadają się ciekawe wiadomości z zagranicy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Dużo pracy - dzisiaj bez wypicia kawki? Twoja pomyślność będzie dzisiaj zależeć od Twoich zdolności. Nie polegaj wyłącznie na szczęściu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Znajdziesz dzisiaj rozwiązanie dla wielu kłopotliwych spraw. Natomiast jeżeli podjąłeś decyzję pójść do lekarza to bardzo słusznie – najwyższy czas. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Jeżeli Ci nie pasuje ten związek nie ciągnij tego w nieskończoność bo tylko szkodzisz sobie. Twoje pragnienie zmiany zostanie zaspokojone. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Zapowiada z się podróż, która w istotny sposób może wpłynąć na Twój los. Natomiast w domu nieporozumienia mogą być przyczyną kłopotów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Możesz otrzymać propozycję zrobienia pewnego interesu. Ten dzień może zbyć zapowiedzią nowego okresu w Twoim życiu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Masz kłopot - wyłącznie ze swojej winy bo lekceważysz pracę i nie skupiasz się na tym co robisz. Zaniedbały się nasze Rybki na całej linii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Rafał

Rafał jest człowiek , który dąży do zdobycia wiedzy...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Konkurs

bogactwo albo wygrana na loterii - brać udział - czynisz...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Maj 2015 (23.06 - 22.07)

Czas zadbać o swoją pozycję w związku. W ostatnim okresie dałeś się stłamsić, nie walczysz o swoje racje, zbytnio ulegasz drugiej stronie. To nie wygląda dobrze, jak chodzi o Waszą przyszłość. Masz przecież swój charakter, rozum, pole do działania. Spokojnie ale zdecydowanie pokaż partnerce swoja siłę. Ona wbrew pozorom Cię mobilizuje do działania i podnosi poprzeczkę. Tak naprawdę chciałaby widzieć w Tobie osobę zdecydowaną, pewną siebie i pokazującą Wam obojgu, jak z pochodnią w dłoni, w którą stronę macie podążać.


 Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat Salonik 700 Imprezy Kamera

Wróżka Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
ZAJĘTY
Monk
NOWY
PROMOCJA
Chat Callback SMS chat 700 Kamera E-mail Imprezy Salonik
1 2 3 4 5