Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Ktoś zwróci się do ciebie w ważnej sprawie. Dowiedzieć się jak najwięcej szczegółów. Zacznie się coś dobrego, będzie to bardzo ważne i dla ciebie i tej osoby. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Zazdrość i jakieś nieporozumienie czy też niezrozumienie mogą być powodem konfliktu – zerwanie kontaktu. Nie daj się ponieść emocjom zachowaj dystans. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Praca będzie należycie wynagrodzona – będziesz mógł zrealizować swoje marzenia pasje i sprawić wiele radości najbliższym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Osoba, która jest bardzo blisko, nie jest szczera wobec Ciebie. Miesza i kombinuje, możliwe, że chce zastawić na ciebie pułapkę. Należy być uważnym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Skończą się Twoje smutki i zmartwienia. Rozstanie z tym co od dawna Ciebie gnębiło wniesie nowe w Twoje życie. Zacznij wszystko od początku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Rodzina jest dla ciebie podporą, przyjaciele mogą być dobrymi doradcami. Możesz uczestniczyć w ważnym wydarzeniu rodzinnym lub zakładowym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie zatrzymuj się - walcz - masz ogromne możliwości. Wysiłek przyniesie nadzwyczajną satysfakcję nie tylko materialną, ale i ambicjonalną. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Ktoś bliski ma wpływ na twoje przeznaczenie. Od tej osoby otrzymasz ważną dla Ciebie wiadomość. Może też Cie czekać ważna rozmowa na temat twojej pracy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Atmosfera wokół ciebie jest sprzyjająca ważnym projektom, które tworzysz, a także sprawom osobistym. Ucieszy cię dobra nowina. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Zastanów się czy nie jesteś kochany za to co robisz i za pieniądze, które zarabiasz. Czas najwyższy otworzyć oczy na otaczający świat i bliskich ludzi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji i nie jest ci łatwo, wiele zmieni się lepsze. Spotkasz nowych przyjaciół,a może nawet wpływowe osoby potrzebne „na dziś”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Twoja lekkomyślność i niefrasobliwość może przysporzyć kłopotów. A wysiłek włożony w realizację zadania, będzie zmarnowanym czasem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Stanisław

Jest utalentowany, posiada wszechstronne zainteresowania i...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Dziób

widzieć - szczęście w grze, musisz wystąpić odważnie w...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Lipiec 2015 (23.06 - 22.07)

Powoli przychodzi ten czas kiedy możesz liczyć na poprawę w sferze uczuciowej i możesz liczyć na płomień w relacjach partnerskich, bo Wenus wkracza do Twojego znaku zodiaku. Teraz właśnie uczuci nabiorą tępa, ale i tak musisz uzbroić się w cierpliwość jeżeli dopiero szukasz partnera. Uczucia czasem potrzebują czasu by dojrzeć i móc rozbłysnąć. Nie martw się także jeżeli twój potencjalny partner potrzebuje czasu. Czasem trzeba wszystko sobie przemyśleć. Ci z Was którzy są w stałych związkach niech nie liczą na wiele romantycznych chwil, ale myślę, że sama możesz to poprawić. Jeżeli masz rodzinę potrzebna jest Ci nić porozumienia ponieważ każdy może mieć inne zdanie, zwłaszcza inne niż Ty...


 Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Erwin

~Witam serdecznie ~Jestem tarocistą,doradcą duchowym,wróżę z kart tarota, lenormand, run,kart anielskich a także cygańskich.Wchodzę poprzez datę ur w Państwa energetykę co jest powiązane z jasnowidzeniem.Jestem również ekspertem od zajmowania się sprawami trudnymi...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Adrianna Jaśmin

Witam uprzejmie:)Nazywam się Adrianna i od kiedy pamiętam zajmuję się ezoteryką w szeroko pojętym jej zakresie.Każdy z Nas może zmienić swój los. Jest to możliwe jeśli tylko zdamy sobie sprawę z potęgi działania swoich myśli. Ludzki los od samego początku jest zapisany w...
700/GSM
Monk
NOWY
PROMOCJA
1 2 3 4 5