Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 17:00

Nadine

Nadine

Witam wszystkich, od lat zajmuje się wróżbami jak również tajnikami wróżenia jak i jasnowidzenia. Mam opracowana własna metodę...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Szykuj się na nowe możliwości. W pracy znaczna poprawa, możliwy awans lub nagroda. Będziesz zadowolony z rozwoju spraw, które Cię trapią. Zaufaj losowi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Szykuj się na randkę, spotkania z drugą połówką. Warto zaplanować w tym dniu wyjście do kina, na spacer. Czekają Cię miłe spotkania i rozmowy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Unikaj niezręcznych wyborów, które mogą zmusić Cię do rezygnacji z przyjemności. Może pojawić się kilka spraw, które będą wymagały wyjaśnień. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Miej oczy dookoła głowy. Upewnij się, że zamknąłeś dom, pilnuj pieniędzy. Pojawi się osoba która będzie próbowała wykorzystać twoją niewiedzę lub twoje względy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Przed Tobą rozmowa, która wiele wyjaśni i da możliwość szerszego analizowania problemu. Uważaj na sprzeczki , w których będziesz jedną ze stron konfliktu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Przed tobą dzień pełen aktywności. Dużo będzie się działo, a inicjatorem wszelkich działań będziesz Ty! Wszelkie plany, dzisiejszego dnia, zostaną zrealizowane. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Spodziewaj się niezapowiedzianych odwiedzin lub sam złóż wizytę swojemu znajomemu. Przed Tobą możliwe krótkie podróże. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) W tym dniu uważaj na sprawy finansowe. Wstrzymaj się od ważnych decyzji, które wpłyną na Twoje życie osobiste i zawodowe. Postaraj się oczyścić swoje otoczenie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dziś nie oczekuj, że zadania, które zaplanowałeś nabiorą rozpędu i szybko załatwisz wszystkie sprawy. Uważaj na wypadki , które mogą się przydarzyć.Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dziś spotkasz się z przyjacielem, drugą połówką i miło spędzisz czas. W pracy dzień minie Ci świetnie przez co pełny energii na popołudnie wrócisz do domu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) U wodników w związkach, w tym dniu, wybuch namiętności. Zaproś drugą połowę na romantyczną kolację. Samotne wodniki mają szansę na romans. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Zadbaj o swoje sprawy finansowe- przeanalizuj budżet i zwróć uwagę na przyszłe wydatki. Będziesz zadowolony z dnia w pracy. Tego dnia nie śpiesz się zanadto. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Adam

Adam jest nie zależy, ambitny i solidny. Potrafi być...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Droga błędna

nie pozwolisz się skusić, namówić, nakłonić do czegoś.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Maj 2016 (19.02 - 20.03)

Maj dla Ryb będzie miesiącem miłosnych zawirowań i przemyśleń dotyczących przyszłości ich związku. Niepewność, która wkrada się w Waszą relację, może czasem przytłoczyć zarówno Ciebie jak i drugą połówkę. Postaraj się uwolnić od złych myśli i zaakceptować to, czego nie możesz teraz zmienić, a będzie Ci łatwiej odzyskać harmonię w miłości. W tym miesiącu warto pomyśleć o sobie - o swoim wizerunku, zachowaniu czy podejściu do życia, gdyż czas wyjątkowo sprzyja wprowadzaniu korzystnych zmian. Ryby, które dopiero szukają partnera mają szansę zabłysnąć w towarzystwie i przyciągać spojrzenia interesujących osób. Wasz uśmiech i poczucie humoru mogą zostać wyjątkowo docenione.Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Amber

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
ZAJĘTY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5