Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Postaraj się spojrzeć na świat nieco inaczej niż dotychczas, a zobaczysz, że znajdziesz rozwiązanie trapiącego Cię od dłuższego czasu problemu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie zaczynaj dnia bez śniadania, bo w ciągu dnia nie będziesz mieć czasu na zjedzenie zdrowego posiłku. Weź z sobą drugie śniadanie do pracy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Z pozoru drobny kłopot może okazać się bardzo poważnym problemem, dlatego nie możesz bagatelizować żadnego zagrożenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Pozwól sobie czasem pomóc, pamiętaj, że są wokół Ciebie osoby, które mogą Cię wyręczyć w obowiązkach, wystarczy tylko poprosić o pomoc. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Postaraj się dziś w pracy znaleźć wolną chwilę, abyś mogła w spokoju zjeść ciepły obiad. To ważne, gdyż od dłuższego czasu odżywiasz się niezdrowo. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Ktoś kogo bardzo kochasz może sprawdzić Ci dziś ogromną przykrość. Choć bardzo mocno to przeżyjesz, przemyśl to dokładnie, ale nie kończ tej relacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie podejmuj dziś decyzji pod wpływem nerwów. Złość i gniew będą złymi doradcami, dlatego musisz się uspokoić, inaczej możesz tego żałować. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Sposobem na Twoje problemy finansowe może być znalezienie dodatkowej pracy. Zwróć szczególną uwagę na drobne ogłoszenia w prasie i internecie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Cały czas masz do siebie pretensję, że nie jesteś dobra w tym co robisz. Spójrz tylko na swoje koleżanki w pracy i zobacz, że jesteś od nich lepsza. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Kluczem do sukcesu będzie wiara w siebie i swoje możliwości, inaczej możesz zaprzepaścić szansę na którą od dawna czekasz z utęsknieniem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Lekarstwem na Twoje skołatane nerwy będzie zielona herbatka, pamiętaj jednak aby kupić ją w sklepie zielarskim z prawdziwego zdarzenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Przed Tobą bardzo stresujący dzień, zadbaj o to by wypić 3 litry wody mineralnej. Wieczorem wybierz się na długi spacer do parku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Cyprian

Cyprian to człowiek ambitny. Sukces osiąga bez trudu. Ceni...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Hiena

ujrzeć ją: ostrzeżenie przed rabunkiem, złodziejami;...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - listopad 2014 (19.02 - 20.03)

Coś się kończy, coś zaczyna. Zamykają się jedne drzwi, otwierają następne. Jeszcze niedawno zagrzebany byłeś w rozpaczy po zamkniętych drzwiach poprzedniego związku. Teraz los ześle Ci nową fascynację. Nowa miłość jeszcze w starym roku. Drzwi otworzyły się na lepsza stronę. To będzie znacznie bardziej perspektywiczny związek niż poprzedni. Możesz go wyczekiwać jak dziecko pierwszego śniegu.Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Wróżbita Robert Kowis

Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 15-roku.Jestem wróżbitą,który ma ogromną pasję pomagać ludziom! Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś we właściwym miejscu!Chciałbym poprowadzić Cię w dobrym kierunku wzdłuż ścieżki...
WOLNY
Monk
NOWY
--------

Kerkira

Jeśli jesteś gotowy poznać swoją przyszłość zapukaj do moich drzwi. Tarot odchyli przed Tobą rąbka tajemnicy przyszłości. Pamiętaj jednak, to karty szczerości i życia, ukazują zatem nie tylko radość i szczęście, ale i cierpienie, które może pojawić się na Twojej drodze....
ZAJĘTY
Monk
NOWY
PROMOCJA
1 2 3 4 5