Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Trudno dzisiaj będzie osiągnąć kompromis między oczekiwaniami otoczenia i Twoimi. Idealnie by było po prostu udać się na niespodziewaną samotną wycieczkę na łono natury. Potrzebujesz czasu dla Siebie i mnóstwa przestrzeni. Jeśli nie, to staniesz się agresywny i bez pardonu zawalczysz o Swoje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Początek weekendu i zasłużonego odpoczynku. Rób tylko to, na co masz ochotę i nie przejmuj się, że inni mogą nieco krzywic się, że postępujesz egoistycznie. Masz prawo do prywatności, masz prawo do spędzania czasu jak chcesz i z kim chcesz. Dziś możesz być sybarytą, smakoszem życia we wszelkich jego przejawach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dzień emocji i iluzji. Cokolwiek dziś będziecie robić, to z sercem i pełnym zaangażowaniem. Jednak w takim nastroju głównie zbijanie bąków Wam będzie w smak. Zatem niech się święci sobotnie nicnierobienie. Czasem trzeba pobyć ze Sobą sam na sam. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Marzenia na jawie, podróże palcem po mapie, idee fixe...Czasem warto oddać się kreatywnej i marzycielskiej stronie własnej natury. Uważaj jednak, by nie brać iluzji za szansę, pięknych słówek za realne zobowiązania. Najlepiej dziś poświęcić się twórczości artystycznej oraz towarzyskim kontaktom z przyjaciółmi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Czas doskonały na drobne naprawy w domu. W pozostałych sprawach Twój ośli upór oraz nadmierny materializm nie pozwolą osiągnąć konsensusu. Najlepiej by było spędzić dziś czas samotnie na majsterkowaniu, robieniu na drutach, pracy w ogródku itp. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Doskonały czas na zadbanie o Siebie, zakupy i dopieszczanie najbliższych Twoją kuchnią oraz zaradnością. Jednak Ty także potrzebujesz wsparcia i dobrym słowem i współpracą najbliższych. Poproś o nie, nie musisz wszystkiego robić Sama. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Warto dziś skupić się na Sobie i Swoich potrzebach. Doskonały dzień na rozmowy o tym czego pragniesz w relacjach z najbliższymi, na zadbanie o Waszą wspólną przyszłość. Postaraj się też spędzić nieco czasu na aktywnym wypoczynku. W zdrowym ciele zdrowy duch. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Jeśli wybrałeś dziś jako początek urlopu, to był strzał w dziesiątkę. Jeśli tylko weekendowo wypoczywasz, to też wszystko się uda i poczujesz się zregenerowany i wypoczęty. Jeden warunek: skup się na Sobie i Swoich potrzebach. Jeśli Ty będzie w dobrej formie, to i wszystkie sprawy ułożą się lepiej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dzień dość skomplikowany. Z jednej strony – chęć działania, rozpierająca energia. Z drugiej – jakieś nagłe drobiazgi blokujące Cię. A to dętka od roweru, a to pasek w plecaku, a to sznurówka, a to foch dziecka... Najlepiej zachować znów spokój i poczucie humoru. Energetyka minie, a Ty oszczędzisz Sobie straty energii :). Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Sobota zaangażuje Cię w planowanie przyszłości. Już jesteś gotów do zmian w życiu osobistym, bo jakie by te zmiany nie były, będą lepsze od obecnej stagnacji i poczucia przytłoczenia. Postaraj się też dziś wytchnąć i spędzić nieco czasu z przyjaciółmi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Nareszcie weekend. Rób dziś tylko to, na co masz ochotę. I basta! W końcu możesz kierować się własną intuicją we wszystkim. Kaprysem także. I dobrze. Czasem i tak trzeba. Idealna aura na odcięcie się od ciążących znajomości, nawyków, sytuacji. Nie chcesz – nie rób, jeśli nie musisz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Unikajcie dziś pośpiechu, nawet starajcie się zwolnić tempo, aby nie czuć presji ani okoliczności, ani czasu, ani osób. Dziś może się wydarzyć wiele i nie przegapicie okazji wówczas, jeśli będziecie uważni i otwarci na sygnały płynące z zewnątrz. Wieczorem przyda się odprężający masaż lub choćby kąpiel z olejkami eterycznymi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Martyna

Jest wesoła, lubi się bawić, przebywać w wesołym...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Konik polny

widziany we śnie wróży zabawę, tańce, rozrywkę, osobom...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Lipiec 2015 (19.02 - 20.03)

Twój związek z partnerem zwyczajnie można nazwać drętwym. Ty potrzebujesz czułości a tymczasem partner będzie potrzebował długich rozmów. Trwasz w tym bo masz nadzieje na zmiany i jest bardzo możliwe, że w tym miesiącu w końcu się tego doczekasz. Ty sama też starasz się robić wszystko w tym kierunku by tak było, zwłaszcza, że posiadasz teraz niezwykła intuicję i wiesz jak wpływać na partnera. Wykorzystaj swoje siły więc i zmień swoje życie. Ci którzy mają dzieci w wieku dojrzewania mogą mieć z nimi małe problemy. Podejdź do tego z przymrużeniem oka i pomyśl jaka Ty byłaś w jego wieku.

 Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Moka

Szanowni PaństwoZapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymanie się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu, zapraszam również.Proszę dzwonić i pisać śmiało, jeśli trudne pytania i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat Salonik 700 Imprezy Kamera

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil.Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
1 2 3 4 5