Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Wykorzystaj możliwości jakie daje Ci obecna sytuacja. Znajdziesz wspólny język nawet z tymi osobami, z którymi zwykle się nie dogadujesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie podejmuj zbyt wielu obowiązków – może lepiej odpocznij ,poleniuchuj w końcu na to zasługujesz. Ciągła praca to doprawdy zbyt wiele dla Ciebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Nie bój się podejmowania ryzykownych decyzji, tym razem spróbuj. Jeśli się leczysz zaufaj lekarzowi pod którego jesteś opieką. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Jeśli jesteś samotny, możesz liczyć na szczęśliwą okoliczność spotkania osoby, która będzie miała ogromny wpływ na zmianę Twojego losu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dopuść do głosu swoją intuicję, a uda Ci się zrealizować marzenie któremu nie dawałeś szans. Możesz również liczyć na pomoc ze strony wpływowych osób. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Uważaj na dietę i nie obciążaj nadmiernie wątroby. Zaplanuj ruch na świeżym powietrzu. Przejażdżka rowerowa z całą rodziną będzie dobrym pomysłem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie będziesz narzekał na sprawy finansowe. Można powiedzieć, że awans masz już w kieszeni. Natomiast w domu więcej uwagi poświęć dzieciom. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Poprawa w finansach, ale nie bez wysiłku. Może dojść wiele nowych obowiązków, ale dasz rade. Wystarczy odrobina samozaparcia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dbaj o serce i układ nerwowy. Dzień przełomu w twoich kontaktach z otoczeniem, ale i w finansach. Nie bój się tych zmian bo to twoja szansa na sukces. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dzień, w którym będą Ci sprzyjać wszystkie gwiazdy i gwiazdeczki. Fajny czas zabawy, beztroski i wszystkiego co dobre dla Ciebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Warto, abyś sobie raz odpuścił i nie rozliczał wszystkich z każdego grosza. Pójdżcie do lokalu i pokaż, że masz gest. Poprawi to Twoje kontakty z otoczeniem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Potrafisz wszystkich oczarować, ale i wszystkim zepsuć humor. Wymyśl coś, unikaj kłótni. Może warto odwiedzić krewnych, u których dawno nie byliście. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Stanisław

Jest utalentowany, posiada wszechstronne zainteresowania i...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Orka

nagroda za wytężoną pracę postęp i wzlot w pracy zawodowej...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - marzec 2015 (19.02 - 20.03)

Nie zbaczaj z drogi, którą wybrałeś. Ta właśnie konsekwencja pozwoliła Tobie dojść tu, gdzie jesteś. Nie bój się też odrobiny ryzyka - również w miłości. Przygotuj się do zmieniających się warunków, jesteś coraz bliżej celu.

 Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Ezoteryk Kosma

VIDEO-CHAT ....... MISTRZBIOENERGOTERAPII. TAROT. PARTNERSKIEZWIĄZKI. HIPNOZA-ŚWIADOMA. KARMA. OCZYSZCZENIAENERGETYCZNE. Mili Państwo. Dla lepszego i sprawniejszego kontaktu ze mną zapraszam do zerknięcia do zakładki GRAFIK.Serdecznie dziękuję za takie zaufanie i bardzo ciepło...
ZAJĘTY
Monk_tv
NOWY
--------

Wróżbita Robert Kowis

Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 15-roku.Jestem wróżbitą,który ma ogromną pasję pomagać ludziom! Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś we właściwym miejscu!Chciałbym poprowadzić Cię w dobrym kierunku wzdłuż ścieżki...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
1 2 3 4 5