Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2017-01-18
godzina 20:00

Yosei

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Przed tobą szykuje się wiele zmian, w różnych dziedzinach życia, wszystko krok po kroku będzie się działo. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Będziesz w znacznie lepszym nastroju, będziesz musiał się uporać z codziennością, a dziś ciężko się będzie skupić, napar z zielonej herbaty pomoże. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Najwyższa pora zacząć oczyszczać swój organizm, szybko odczujesz pozytywne skutki zdrowego odżywiania i porzucenia zgubnych nałogów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Wstrzymaj się dzisiaj ze zbędnymi komentarzami, zwłaszcza do najbliższych. Nieświadomie możesz wyrządzić krzywdę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie zamykaj się w swoich czterech ścianach, daj się ponieść beztrosce, każdy na nią zasługuje. Dzień udany. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dzisiaj będziesz odczuwał presję nie tylko w pracy, ale również w domu, nie daj się wyprowadzić z równowagi, rozgrywaj na chłodno. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Będziesz nerwowy i w zasadzie wszystko będzie cię wyprowadzało z równowagi. Zdecyduj się na szczerą rozmowę ze swoim partnerem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Będziesz odczuwać niepokój, dzień będzie obfitował w delikatne konflikty, używaj logicznych argumentów, a wszystko będzie dobrze. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Praca będzie wręcz paliła ci się w rękach, masz sporo energii, jednak pamiętaj, że przy rutynie łatwo o błędy. Wskazana pełna koncentracja. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Twoje finanse mogą się delikatnie komplikować, nie wpadaj w panikę, metodycznie podążaj do celu, znajdziesz rozwiązanie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Nie zwierzaj się nikomu ze swoich planów związanych z życiem zawodowym. Ale nie obawiaj się zwierzyć bliskiej ci osobie co leży na sercu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Możesz się czuć nieco zagubiony. Dzień raczej dający melancholię i rozmyślenia. Daj się ponieść uczuciom ze swoim partnerem, jesteś mocno kochany, doceń to. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Andrzej

Andrzej to człowiek pełen optymizmu i ogromnej wiary we...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Piramida

honor i dobra ziemskie.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Styczeń 2017 (19.02 - 20.03)

Nie musisz się spieszyć. Nie musisz się martwić, że coś zrobiłeś nie tak. Jesteś czarującym znakiem w który zapatrzą się inni. Imponujesz i czarujesz. Dodając taktowny zapach perfum pobudzający wyobraźnię płci przeciwnej – możesz czuć się szczęściarzem. Partner na Twoje chwyty i nie daje się na to nabrać, ale nutka zazdrości o Ciebie w nim tkwi. Co za dużo to nie zdrowo. Musisz wyważyć w zachowaniu wszystkich emocji po trochu. Tylko Ty to potrafisz, kierując się intuicją i wiedzą życiowa na przemian. Cały styczeń będziesz grał główną rolę. Możesz zadbać o scenariusz bo widowni nie braknie. Najważniejsze żebyś pamiętał, ile znaczy dla Ciebie ktoś kogo masz blisko siebie na co dzień. Nie sztuką jest czarować bierz na szalę doświadczenie i wspólną drogę w której to się wspieracie. Po wzdychać nie zaszkodzi ale na tym się zatrzymaj.

Osoby samotne . Jesteś czasami nie do zniesienia. potrafisz sam sobie płynąć pod prąd. A później patrząc w okno analizujesz błędy i próbujesz niesprawiedliwie osądzać. Nie wdaj się w sprzeczkę z osoba na której Ci zależy. Nie warto kłócić się o drobiazgi żeby nie zniszczyć wielkich spraw. Pod wpływem rozedrganych emocji nie jesteś w stanie dostrzec możliwości zapoznania kogoś wartościowego. Najlepszy czas to końcówka stycznia. Zmęczony adorowaniem i imponowaniem pozwolisz sobie przysiąść obok osoby z którą może zapragniesz też pójść dalej.

Rada losu

Miłość zwykle ma imię inne od Twojego. Jesteś idealny, dobrze , że masz wysokie Ego, ale jeśli jest prawdziwe inni zauważą sami nie afiszuj się ze swoim wielkim Ja bo każdy pomyśli, że nie dorasta Ci do pięt.Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Iss

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Cesaria

Jestem doświadczoną wróżką, ezoteryką zajmuję się od 10 lat. Stale rozwijam się i poszerzam swoje umiejętności, aby jak najlepiej móc Państwu pomóc. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem swoimi umiejętnościami. Zapraszam do kontaktu ze mną. Z życzliwością i...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Wróżbita Q Robert

Witam Serdecznie państwa w tym magicznym miejscu i zapraszam poprawdę . Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 14 roku życia. Jestem wróżbitą, który ma ogromną pasję pomagać ludziom Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś...
700/GSM
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
700/GSM
Monk
NOWY
--------
SMS chat E-mail Chat Callback 700 Imprezy Salonik
1 2 3 4 5