Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2015-06-05
godzina 17:00

Emma_Cole

Emma_Cole

KOSZT WRÓŻBY E-MAIL BEZ LIMITU PYTAŃ 20 ZŁ!Nazywam się Katarzyna i zajmuję się ezoteryką od ponad dziesięciu lat z zaskakująco dobrymi...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzisiaj dobrze by było wyjść z ukochaną osóbką i trochę „połazić” choćby po miejscowym parku bo w pracy szykuje się wyjazd na delegację i to pewnie na dłużej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Zapominasz o wszystkim – tylko praca dla ciebie się liczy. A mają szanse do spełnienia się Twoje marzenia bądź milszy dla samego siebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Nie trzymaj „dwóch srok za ogon” bo obie Ci uciekną. Należało by nawiązać kontakt z tą osobą i przeprosić za dawne przewinienia -ktoś myśli o tym i pamięta. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) W sprawach osobistych konieczny będzie rozsądek. Natomiast w pracy wystrzegaj się zazdrości partnerów w interesach, którzy mogliby zaszkodzić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Wszystko dzisiaj robisz żeby nic nie robić – to może zemścić się na Tobie masz terminy które należy dopilnować w przeciwnym razie będzie katastrofa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Zmień dietę na jarską nie „opychaj”się ciągle tym mięsem. Nie wystawiaj swojego zdrowia na niepotrzebne ryzyko. W sprawach służbowych konieczny będzie rozsądek. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Jest już dobrze doszliście do porozumienia. Ale Ty miałaś rację i nie spuszczaj z oka swojego partnera bo trochę lubi robić ”skoki w bok”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Jesteś tak pracowity, że nikt w tym Ci nie dorówna. Albo trochę zwolnij albo zmobilizuj pozostałych, bo tak dalej nie możesz ciągnąć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dzień dzisiejszy może obfitować w liczne troski związane z domem, zapominając o rodzinie robisz krzywdę sobie i im, pamiętaj o tym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) W pracy może zjawić się niespodziewana wizyta kogoś z nadzoru jednak dla Ciebie będzie to całkiem przyjemne wydarzenie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Nowa przyjaźń może być ważna dla Ciebie bądź uważny byś w wyniku bezpodstawnych plotek nie poniósł szkody. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Zadbałeś o siebie dlatego wyglądasz pięknie i harmonijnie. Możesz być zaskoczony dzisiejszą propozycją kochanej osoby. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Dawid

Jest siódemką i to by tłumaczyło różnorodne...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Radar

śnić o nim - miła atmosfera w pracy nawigacyjny - uważaj na...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Maj 2015 (19.02 - 20.03)

Coś się kończy, coś zaczyna. Zamykają się jedne drzwi, otwierają następne. Jeszcze niedawno zagrzebany byłeś w rozpaczy po zamkniętych drzwiach poprzedniego związku. Teraz los ześle Ci nową fascynację. Nowa miłość jeszcze nie rozkwitła w twoim sercu ale…. Drzwi otworzyły się na lepsza stronę. To będzie znacznie bardziej perspektywiczny związek niż poprzedni. Możesz go wyczekiwać .Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką.Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny.Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie Starożytnego...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik Kamera

Henrietta

Witam PaństwaJestem wróżką z wieloletnim stażem i doświadczeniem.Wróżeniem zajmowałam się również w poprzednich wcieleniach. Posługuję się nie tylko kartami różnego rodzaju: klasyczne, cygańskie, Lenormand, anielskie, runiczne, moje autorskie, nieobca...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5