Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2015-09-13
godzina 13:30

Ravelia

Ravelia

Witam serdecznie …W przypadku chęci rozmowy przez prywatny " videochat" proszę wcześniej o krótką informację , gdyż nawet...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Dzień może „upłynąć” pod wpływem osoby, która będzie chciała Was „mentalnie” zniewolić. Wy same zresztą również, nie starajcie się koniecznie być „górą”… w żadnej z sytuacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) To nie będzie dzień pełen aktywności. Raczej sytuacja postawi Was w stanie rozmyślań, oczekiwań, bez wewnętrznego jednak zaangażowania.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) W Waszym otoczeniu znajduje się niesamowita postać, czy to matki, czy też żony. Dzięki jej wpływom, można „wzrastać”. A może Wy same tego typu twórczą osobowością się wyróżniacie? Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) To nie będzie łatwy dzień. Możecie potrzebować pomocy ze strony innych lub po prostu przeżywać pewien „kryzys”. Warto jednak pamiętać, że wszystko trwa chwilę, stąd nie warto się do tego przywiązywać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Czekają Was zmiany. Oczywiście, mogą przyjść z opóźnieniem, albo wy sami możecie niechętnie do nich podchodzić, jednak, na pewno coś ulegnie pewnym „transformacjom”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Dzień pełen twórczej siły. Niekoniecznie Waszej, chociaż bardzo możliwe, że sytuacja ulegnie stabilizacji, pewności. W ramach finansów warto pomyśleć o czymś… nowym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Oczekujcie wiadomości, a może nawet wiadomości, które „ocierać się” będą o flirt i itp. Warto w tym dniu również ryzykować, podejmować ryzykom i otworzyć się na nowe znajomości oraz kontakty. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) W pracy stabilnie, tak samo w kwestiach stricte finansowych. Warto jednak zabrać się do pracy, a popadać w… lenistwo. Tu nie ma miejsca na „ociąganie się” oraz zwlekanie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Unikajcie działania „podstępnego”. Oczywiście, że „spryt” się ceni, ale z drugiej strony, jak że często wychodzi wszystko na jaw. Jeśli macie ochotę na to, żeby faktycznie zdobyć coś, to tylko „czystymi środkami”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) To będzie namiętny, pełen aktywności dzień. Oczywiście, tego typu wpływem może odznaczać się ktoś obecny w Waszym życiu. Warto oddać się pasjom i… „namiętnościom”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Energiczny, radosny dzień. Nie będzie tu miejsca na to, aby z czymś „zwlekać” lub po prostu się nudzić. To dzień pełen aktywności, zadań, pasji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Jeśli macie w zamiarze wysłanie komuś jakiegoś listu lub po prostu macie ochotę na podjęcie inicjatywy, to jest Wasza czas. W życiu warto ryzykować, nie tylko dlatego, żeby coś się w nim „działo”, ale też dlatego, że każda szansa czy okazja, może być tą jedyną lub ostatnią. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Andrzej

Andrzej to człowiek pełen optymizmu i ogromnej wiary we...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Owocowe drzewo

kwitnące - szczęście - z owocami - piękne wyniki pracy -...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Wrzesień 2015 (19.02 - 20.03)

Nie będziesz w tym miesiącu narzekał na brak wrażeń i uniesień, dobrze zapowiada się też Twoje życie towarzyskie. Skorzystaj z tego i dokładnie zaplanuj wrześniowe atrakcje, aby kolejny miesiąc rozpocząć z nową energią.

 Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Callback Imprezy Salonik

Erwin

~Witam serdecznie ~Jestem tarocistą,doradcą duchowym,wróżę z kart tarota, lenormand, run,kart anielskich a także cygańskich.Wchodzę poprzez datę ur w Państwa energetykę co jest powiązane z jasnowidzeniem.Jestem również ekspertem od zajmowania się sprawami trudnymi...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Lisbeth

Witam Serdecznie,Na drodze życia, wiele razy stajemy na rozdrożu i nie wiemy co począć ze swoim życiem, którą z dróg podążyć. Tarot w takich sytuacjach jest jak drogowskaz. Pokazuje, co wybrać i na co uważać. Tarota nie należy się bać. Jeśli traktuje się go...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat SMS chat Callback 700 Imprezy Salonik
1 2 3 4 5