Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już dziś
godzina 20:00

Inessa

Inessa

Wróżby tarota, szeptucha, numerologia, doradztwo duchowe Jestem Uzbeczkąz domieszką krwi polskiej. Już trzydzieści jeden lat, od kiedy...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Dzień spokojny, można nawet powiedzieć, że nudny. Dobrze ci zrobi chwila skupienia i refleksji nad swoim życiem. Korzystaj z tych chwil. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Lepiej nie działaj ze względu na sentyment, w każdym swoim działaniu zachowaj rozsądek i jasność umysłu. Wzmocnisz swoją pozycję. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) To dobry czas, aby mocniej skupić się na potrzebach twojej rodziny, dom będzie teraz twoim priorytetem. Nie musisz się z niczego tłumaczyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) W swoich uczuciach musisz się wykazać większą spontanicznością. Zaczyna się dla ciebie dobry okres w sferze uczuć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie spoczywaj na laurach, niestety w sferze zawodowej stoisz w miejscu, nie będzie większych pieniędzy jeśli nie zainwestujesz w siebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Jeśli więcej uwagi poświęcisz nowym ideom firmy, szybko na tym zyskasz, możesz śmiało stawiać wszystko na jedną kartę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Czeka cię dzisiaj poważna rozmowa, trzymaj się logicznych argumentów, będzie to od ciebie wymagało dużo rozwagi i ostrożnego podejścia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Postaraj się nie nie ograniczać w sferze uczuciowej, szukaj swojego szczęścia jeśli odczuwasz taką potrzebę. Unikaj niepotrzebnych kłopotów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Dzisiaj można śmiało powiedzieć, że będziesz maruda i ciężko będzie z tobą wytrzymać na dłuższą mętę. Postaraj się być mniej uciążliwy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Możesz mieć dzisiaj problem z zaangażowaniem w powieżone ci działania. Na problemy z koncentracją i znurzeniem pomoże zielona herbata. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) W pracy pokażesz na co cię stać, nie będzie dla ciebie zadań nie do wykonania. Z pomocą przyją przychylni ci ludzie, nie zapomnij podziękować. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Zadania jakie przed tobą postawi los, będą wymagały od ciebie pełnej organizacji i skupienia. Z pełną odpowiedzialnością podejmuj decyzje. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Olimpia

Olimpia to osoba spokojna, opanowana, dostojna. Gdzie tylko...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Hiacynt

zawsze wróży powodzenie.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Styczeń 2017 (19.02 - 20.03)

Nie musisz się spieszyć. Nie musisz się martwić, że coś zrobiłeś nie tak. Jesteś czarującym znakiem w który zapatrzą się inni. Imponujesz i czarujesz. Dodając taktowny zapach perfum pobudzający wyobraźnię płci przeciwnej – możesz czuć się szczęściarzem. Partner na Twoje chwyty i nie daje się na to nabrać, ale nutka zazdrości o Ciebie w nim tkwi. Co za dużo to nie zdrowo. Musisz wyważyć w zachowaniu wszystkich emocji po trochu. Tylko Ty to potrafisz, kierując się intuicją i wiedzą życiowa na przemian. Cały styczeń będziesz grał główną rolę. Możesz zadbać o scenariusz bo widowni nie braknie. Najważniejsze żebyś pamiętał, ile znaczy dla Ciebie ktoś kogo masz blisko siebie na co dzień. Nie sztuką jest czarować bierz na szalę doświadczenie i wspólną drogę w której to się wspieracie. Po wzdychać nie zaszkodzi ale na tym się zatrzymaj.

Osoby samotne . Jesteś czasami nie do zniesienia. potrafisz sam sobie płynąć pod prąd. A później patrząc w okno analizujesz błędy i próbujesz niesprawiedliwie osądzać. Nie wdaj się w sprzeczkę z osoba na której Ci zależy. Nie warto kłócić się o drobiazgi żeby nie zniszczyć wielkich spraw. Pod wpływem rozedrganych emocji nie jesteś w stanie dostrzec możliwości zapoznania kogoś wartościowego. Najlepszy czas to końcówka stycznia. Zmęczony adorowaniem i imponowaniem pozwolisz sobie przysiąść obok osoby z którą może zapragniesz też pójść dalej.

Rada losu

Miłość zwykle ma imię inne od Twojego. Jesteś idealny, dobrze , że masz wysokie Ego, ale jeśli jest prawdziwe inni zauważą sami nie afiszuj się ze swoim wielkim Ja bo każdy pomyśli, że nie dorasta Ci do pięt.Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Cesaria

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżbita Q Robert

Witam Serdecznie państwa w tym magicznym miejscu i zapraszam poprawdę . Ezoteryka jest moją pasją zajmuje się wróżbami od 14 roku życia. Jestem wróżbitą, który ma ogromną pasję pomagać ludziom Jeśli szukasz pomocy prawdziwej i rzetelnej jakości to jesteś...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail Chat Callback SMS chat 700 Imprezy Salonik

Jasnowidz Maja Pracoń

Wróżę posługując się kartami tarota i numerologią.Dzięki potężnej intuicji i darowi jasnowidzenia zobaczę Twoją przyszłość. Już teraz skorzystaj z moich umiejętności i popraw jakość swojego życia.W jednym sms proszę o zadawanie jednego konkretnego pytania i podawanie...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
SMS chat E-mail Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
E-mail SMS chat 700 Chat Callback Imprezy Salonik
1 2 3 4 5